Jump to content

Najbolji odvjetnik za radno pravo u Osijeku-preporuku molim.


zg031os

Preporučene objave

Imenovan mi je novi šef prije godinu dana, a radim u javnoj službi. Odmah je nastupio s pričom da je rukovodstvo prije njega bilo potpuno nesposobno, moram reći da su bivši šefovi sasvim korektno odrađivali posao i cijenili naš rad. U prvih nekoliko mjeseci uzeo je vanjske suradnike za savjetnike, a nas djelatnike počeo na sastancima sa strankama javno prozivati da smo nesposobni, zbog njegovih propusta. Poslije nam je pokušao objasniti kako smo mi OK, ali ne može pred strankama on preuzimati odgovornost. Trenutno obilazi pojedinačno djelatnike i traži od nas da pišemo njemu pisma kako su ostale radne kolege problematične za suradnju i rad te često naglašava kako će uskoro novo ustrojstvo pa ćemo vidjeti što će biti s nama. Trebamo savjet odvjetnika kako se postaviti jer ćemo uskoro svi mi (nas tridesetak) biti neradnici i nesposobni osim šefa i dva, tri poltrona.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija