Jump to content

Alkohol - krivi datum u prekršajnom nalogu


pospanko

Preporučene objave

Pozdrav!

 

Na rođendan me uhvatiše sa sramotnih 1,13 promila i sada trpim zafrkanciju cijelog društva :). Smanjeno na 1,03 s tolerancijom.

Zadnji put me uhvatiše prije jedno 5-6 godina, ali su mi policajci rekli da se "računaju" samo zadnje tri pa se to vodi kao da nisam bio kažnjavan.

Na prijedlogu sam dobio 3.000 kuna kaznu i tri mjeseca bez vozačke.

 

Sad, ono što ja vidim je da su na prijedlogu upisali krivi datum. Umjesto 29.11. upisali su 28.11. na prekršajnom nalogu.Može li to biti temelj za žalbu?

Da li da platim 2.000 (na što imam pravo u roku 8 dana) i da ostanem bez vozačke na 3 mjeseca ili da se žalim?

 

Hvala svima na pomoči!

 

Lp,

Marijan

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Žalba s priznanjem, kajanjem i olakotnim okolnostima najbolje prolazi.

 

Ukoliko ćeš se žaliti na datum, policija će jednostavno nadopuniti prekršajni nalog pisanim ispravkom i to će biti to, tako da i nema nekog smisla. U slučaju da ćeš pisti žalbu s priznanjem... samo napomeneš da je krivi datum i da je točan datum 28.11. čisto da se zna, a i lijepo će izgledati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Žalba s priznanjem, kajanjem i olakotnim okolnostima najbolje prolazi.

 

Ukoliko ćeš se žaliti na datum, policija će jednostavno nadopuniti prekršajni nalog pisanim ispravkom i to će biti to, tako da i nema nekog smisla. U slučaju da ćeš pisti žalbu s priznanjem... samo napomeneš da je krivi datum i da je točan datum 28.11. čisto da se zna, a i lijepo će izgledati

Da, tako sam i mislim. Hvala na pomoći.

Nadam se da će mi smanjiti. Ipak mi je bio rođendan :D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija