Jump to content

Ozljeda djeteta u igraonici


adrio

Preporučene objave

Molim savjet u vezi postupanja kod ovog slučaja.

Moje osmogodišnje dijete bilo je na proslavi rođendana u igraonici , u tijeku igre došlo je do prijeloma lijeve podlaktice.

Liječenje je završeno i predani su papiri u dvije osiguravajuće kuće po kojima može tražiti obeštećenje .

Iz osiguranja gdje je osigurana igraonica dobili smo dopis u kojem izjavljuju da još razmatraju odgovornost osiguranika

zbog naknade štete.Pošto nemam nikakva iskustva u tim stvarima molio bih nekakav savjet kako da postupim dalje ,

jednostavno bi htjeli dobiti nekakvu odštetu koja nam realno pripada.

Dali mogu tražiti na uvid policu osiguranja ? Imam osjećaj da sam prepušten odluci osiguravajuće kuće i ako nešto ponude

trebam biti sretan

 

LP Adrio

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru,

ne želim podizati privatnu tužbu , želio bih savjet kako se odnositi prema osiguravajućoj kući

 

Poštovani, većina igraonica ima pravilnik prema kojem se odriću od odgovornosti za ozljede u igraonici, kojega se osiguravjuće tvrtke hvataju ne želeći vam isplatiti obeštečenje, pa se bojim da vam neće preostati ništa drugo osim onoga što vam je savjetovao poštovani Crni33.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 8 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija