Jump to content

Internet trgovina - otvaranje


LuigiZ

Preporučene objave

Pozdrav svima koji čitaju ovu poruku.

 

Ljudi, nadam se da ćete mi moći pomoći sa savjetima u vezi otvaranja i rada web trgovine. Većina webTrgovina u nas je proizašla iz stvarnih trgovina kao proširenje djelatnosti. Kako je zakon u nas spor čini mi se da se internet trgovine tretiraju jednako kao i sve ostale u prodavaonicama. Pitanja su slijedeća:

 

Web trgovina bi se bavila maloprodajom sportske odjeće.

 

1. Otvorio bih d.O.o no nemam trgovački ispit. Da li mi treba za internet trgovinu? Kako najbezbolnije, najjeftinije riješiti problem?

2. Kako se radi o virtualnoj trgovini pitam se da li mogu skladištiti robu u stanu u kojem stanujem? Da li smijem tvrtki iznajmiti taj stan kao skladište? Tko utvrđuje MTU i izdaje potvrdu? (VŽ)

 

Zahvaljujem unaprijed na odgovorima,

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

e moj Luigi pa odi kod odvjetnika kada imas toliko pitanja.

Mozes osnovati doo nije predvidjen nikakav ispit da budes vlasnik tvrtke

Odi do trgovackog suda i raspitaj se kako bi formulirao naziv djelatnosti koja bi pokrivala internet trgovinu i slicno.

Pa treba vidjeti za stan. Obzirom da se iznajmljuje radi posla onda bi to bio ugovor o zakupu sa tom firmom. Trebao bi vidjeti da li treba izvrisiti prenamjenu prostora ili moze biti ovako dvojno.

Minimalne tehnicke uvjete izdaje nadlezna gradska uprava. Pogledaj na www.zagreb.hr sto o tome detaljno pise pa ce ti biti jasnije

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija