Jump to content

Put


Ante delmato

Preporučene objave

Molio bih za odgovor ....

moja tema je put koji je uknjizen u katastru na sirinu od3.5 metra i kao takav se koristi cijelom duzinom od preko stotinjak metara osim u mom slucaju jer sam zadnji pa mi susjed ispred mene pravi probleme i pokusava dokazati da je taj dio puta izmedju mene i njega 2 metra a svi argumenti tvrde suprotno dakle moja gradjevinska dozvola i njegov potpis kojim se slaze da je supa koja sluzi za motocikl koja je podignuta na medji i ispred koje je parkiraliste za moj automobil...dakle prihvaca situaciju koristenja puta .....

on je na dijelu ispod svog placa postavio kapiju kojom mi prijeci put i zatvara je nocu ali bez zakljucavanja .....medjutim ja se vec nekoliko godina nisam bunio zbog njegove agresivnosti i moje male djece ....

jedan dio placa prema njemu nije ogradjen pa tako izgleda kao veliko zajednicko parkiraliste ali s tim da ako ja pokusam ogradit svoj dio dvorista on podize zid na 2 metra i zakljucava kapiju .....pa ja sad stvarno ne znam sta mogu uciniti ,da li zvati policiju ,komunalne redare , tuziti i da li on zaista moze zagraditi meni put bez obzira sta je ucrtan u katastru????

I jos jedna stvar dio puta uz njegov plac i njegov plac izgledaju jednako odnosno poplocano je isto tako da se ne vidi gdje je zapravo put .....molim odgovor od iskusnih u ovoj problematici......( ja imam sve dokumente i gradjevinsku,legalizaciju......a on nema ni uplanjen objekat i u postupku je legalizacije).....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija