Jump to content

zakazivanje dražbe radi ovrhe


mares.st

Preporučene objave

poštovani,molili bi informaciju tko zakazuje dražbe nekretnine??? ( koja je u ovršnom postupku, radi naplate duga)

naime, već su dvije dražbe bile zakazane al su proglašene nevežećima i u tom zadnjem riješenju je pisalo da je II dražba nevažeća i da će se zakazati nova dražba.... međutim ta treća dražba nije nikad zakazana od strane suda... nakon našeg traženja te treće dražbe, dobijamo informaciju da smo zakasnili!? sad mi nije jasno.. ako nismo mi tražili zakazvanje one prve dvije dražbe, zašto smo ovu morali mi tražiti??? tko po zakonu zakazuje dražbu? ciji je to zadatak ili posao ili dužnost?

hvala,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ok, znaći sud ( sudac) je trebao zakazati dražbu... ali ona nije bila zakazana! kad se trazilo odgovor od suda što je s dražbom, odgovor od strane suda je bio " zakasanili ste!?" laićki gledano :trebli smo mi podsjetiti suca da odradi svoj posao???? i još je ukinuo ovršni postupak na tu nekretninu i time upropastio jedini naćin izvršenja pravomoćne presude ! molim vas, što se može napraviti? imamo li se kome žaliti na propust suda?

hvala,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija