Jump to content

Prekršajni postupak?


ffilip

Preporučene objave

Komunalnom odjelu poslao sam pritužbu po pitanju susjeda koji drži 24/7 psa u boksu podno naših spavaćih soba. Ne šeta ga, a pas konstantno laje po noći.

U komunalnom nisu ništa pokrenuli po tom pitanju (jer poznaju vlasnika i xxxxx u njegovoj birtiji), prvo mi se ni nisu javljali, a na moje inzistiranje i naknadno poslan upit poslali su mi pisani odgovor ("Odgovor na upit"). No nešto drugo me zanima.

Odgovor su mi poslali u kuverti od "Prekršajnog postupka". Nikakav prekršajni postupak nije pokrenut. Je li riječ o pogrešci ili namjernom propusti? Ili je tu zaista riječ od "prekršajnom postupku"?

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za ovaj slučaj imate dvije opcije - ako postoji Odluka Grada o načinu držanja domaćih životinja (ili sličnog naziva) u kojoj se spominje i ovakav slučaj (lavež), koju prijavljujete komunalnom redaru (a što vam je očito propalo, iako ne pišete što su zapravo oni poduzeli po vašoj prijavi) ili prijava Veterinarskoj inspekciji o neadekvatnim uvjetima držanja psa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za ovaj slučaj imate dvije opcije - ako postoji Odluka Grada o načinu držanja domaćih životinja (ili sličnog naziva) u kojoj se spominje i ovakav slučaj (lavež), koju prijavljujete komunalnom redaru (a što vam je očito propalo, iako ne pišete što su zapravo oni poduzeli po vašoj prijavi) ili prijava Veterinarskoj inspekciji o neadekvatnim uvjetima držanja psa.

 

Odluka Grada postoji i na nju se planiram pozvati. Komunalni mi je odgovorio da su utvrdili "uredno stanje" te da su vlasnika obavijestili o prijavi.

 

No ponavljam, nije mi jasno zašto mi je Odgovor na upit dostavljen u kuverti prekršajnog postupka kad nikakav postupak nije pokrenut? Znate li možda o čemu je riječ.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija