Jump to content

sitna krađa-pomoć


bebamala86

Preporučene objave

dakle, prije dvije godine sam u dm-u pokušala ukrasti maskaru(100kn), uhvaćena,naravno,pozvana policija...popisali podatke i pustili me...nisu me privatnom tužbom tužili...

e sad...upoznala sam dečka policajca..i sinula mi je pomisao da bi on to mogao pronaći...(iz znatiželje)....umrijet ću ako to vidi :moli:

pitanje je, može li on to vidjeti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na ugovor o kreditu isti potpis korisnika i sudužnika imenom i prezimenom. Javni bilježnik ovjerio ugovor pravovaljanim i banka ga ovjerila žigom i potpisom. Novci su isplaćeni ali sada nakon četiri godine smo shvatili da je ugovor upitan kao važeći... Može pomoć oko pojašnjenja... znači nasljedili smo nekretninu i odgovarajuće dugove. Digli smo hipotekarni kredit kako bi namirili sve dugove. Na hipotekarnom kreditu postoji korisnik i sudužnik ali na ugovoru je potpisan korisnik na oba mjesta... sudužnik nije ni bio kod javnog bilježnika... a on je to ovjerio pravovaljanim. Banci dajemo nekretninu samo da nas riješi kredita međutim bezobrazni su i oni sada ne žele nekretninu nego novce na bilo koji način. Smatram da ugovor nije važeći i da je došlo do propusta... Molim pomoć pravnika

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tereti kuću od nositelja kredita... ali s obzirom da je nositelj kredita nezaposlen kuća ide na ovrhu... trenutno su sjeli na plaću sudužnika koji napominjem nije ni potpisao ugovor o kreditu... imenom i prezimenom je potpisan korisnik kredita i kao korisnik i kao sudužnik te je kao takav ugovor ovjeren kod javnog bilježnika ispravnim i u banci je prošao kao važeči.. sada smo tek shvatili taj propust i ne znam da li je po tome ugovor važeći ??? što napraviti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Po mom mišljenju, ugovor nije važeći, ali obzirom banka za to neće htjeti čuti, morat ćete u parnicu za koju vam toplo sugeriram angažman iskusnog odvjetnika.

 

Doduše, imajte na umu da u slučaju uspjeha, kuća ide "na bubanj" obzirom je na njoj hipoteka. U konačnici, banka će dobiti svoj dio, pitanje je jedino da li baš cijeli ili ne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija