Jump to content

prekipjelo


hasko

Preporučene objave

Inspekcija rada-Bilo bi dobro kad bi imali neki dokaz. Ako ste član sindikata, požalite se njima. U tom slučaju oni šalju inspekciju.

 

Ne radi se o meni nego o osobi do koje mi je stalo. Nisam nepismen , a ni lijen pa da ne pročitam Zakon o radu i odredbe koje se tiču konkretnog pitanja i Bogu hvala , ni odlučnosti mi ne fali za ovako nešto.

Pitanja su ustvari nisu za nekoga tko će mi reći ono što sam i sam pročitao iz Zakona , nego stvarna situacija ( vrlo ozbiljna s izvjesnim ozbiljnim posljedicama ) i hitno postupanje nakon prijave , a to ne podrazumijeva 8 dana nego najviše 2-3 sata nakon prijave. Zašto ? Jer imam opravdanu sumnju u zakonit i pošten pristup inspekcije i najviše me zanima osiguranje prijave .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne radi se o meni nego o osobi do koje mi je stalo. Nisam nepismen , a ni lijen pa da ne pročitam Zakon o radu i odredbe koje se tiču konkretnog pitanja i Bogu hvala , ni odlučnosti mi ne fali za ovako nešto.

Pitanja su ustvari nisu za nekoga tko će mi reći ono što sam i sam pročitao iz Zakona , nego stvarna situacija

Ovo nebi komentiral osim, da je "potpis" savjetovao ono kaj zna.

 

( vrlo ozbiljna s izvjesnim ozbiljnim posljedicama )

Ako želite odgovor,pojasnite pitanje: Kaja je to"stvarna situacija" I zbog čega bi mogla imati ozbiljne posljedice" i koje????

i hitno postupanje nakon prijave , a to ne podrazumijeva 8 dana nego najviše 2-3 sata nakon prijave.

Po mom iskustvu u problemima sa postupanjem Inspektorata sve je rečeno u njihovim pravilnicima o radu Inspektorata i kodeksu. A to ste pročitali pa znate. A inače za 2-3 sata možete fino i reš ispeći kakvog odojka.

Zašto ? Jer imam opravdanu sumnju u zakonit i pošten pristup inspekcije i najviše me zanima osiguranje prijave .

Za sumnje u zakonitost postupanja inspektorata na ministarstvo i u DORH! Sigurno budu postupili u roku pečenja odojka.:zivili:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovo nebi komentiral osim, da je "potpis" savjetovao ono kaj zna.

 

 

Ako želite odgovor,pojasnite pitanje: Kaja je to"stvarna situacija" I zbog čega bi mogla imati ozbiljne posljedice" i koje????

 

Po mom iskustvu u problemima sa postupanjem Inspektorata sve je rečeno u njihovim pravilnicima o radu Inspektorata i kodeksu. A to ste pročitali pa znate. A inače za 2-3 sata možete fino i reš ispeći kakvog odojka.

 

Za sumnje u zakonitost postupanja inspektorata na ministarstvo i u DORH! Sigurno budu postupili u roku pečenja odojka.:zivili:

 

Hvala lijepo "hurus" , pomogao si i više nego misliš, a isprike "potpisu" jer zaista nisam imao namjeru biti grub i omalovažiti dobru vjeru čovjeka i njegvog savjeta. Hvala "potpis 2015".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala lijepo "hurus" , pomogao si i više nego misliš, a isprike "potpisu" jer zaista nisam imao namjeru biti grub i omalovažiti dobru vjeru čovjeka i njegvog savjeta. Hvala "potpis 2015".

hasko,

drago mi je da sam pomogao,mada ne znam kako! No radi interesantne problematke koju si iznio, bilo bi lijepo da nam pojasniš "stvarnu situaciju " i "ozbiljne posljedice" koje su moguće u tom "slučaju" tvoje prijateljice. Intrigantna je to tema za razmatranje.:misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hasko,

drago mi je da sam pomogao,mada ne znam kako! No radi interesantne problematke koju si iznio, bilo bi lijepo da nam pojasniš "stvarnu situaciju " i "ozbiljne posljedice" koje su moguće u tom "slučaju" tvoje prijateljice. Intrigantna je to tema za razmatranje.:misli:

 

Stvarnu situaciju sam objasnio ( dio ), a posljedice će biti teške i po radnika i po poslodavca zato jer sam sročio i poslao prijavu gdje će poslodavac nesumnjivo znati odakle "vjetar puše". Zato sam tražio "osigurač" za prijavu , jer (to znam pouzdano) krtica iz redova inspekcije upozorava poslodavca. Ne znam ime , ali ......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija