Jump to content

molim pomoć oko prigovora


stena123

Preporučene objave

Pozdrav

 

Naime zanima me jesam li dobro napisao žalbu i što mogu oćekivati od iste

 

hvala na odgovoru

 

evo zalbe

 

Poštovani

 

Na prekršajni nalog serijski broj:511-07-22-OPN-1387-657/2015. godine zbog izricanja zabrane upravljnja vozilom „B“ kategorije kao prestroge kazne,ulažem PRIGOVOR.Izrečena mi je novčana kazna u iznosu od 3.000,00 kn (tritisuće kuna) i izrečena mi je zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom „B“ kategorije u trajanju od 6 (šest) mjeseci jer sam počinio prekršaj iz članka 199. stavka 7. Zakona o sigurnosti prometa na cestama (ZSPC-9).Naime, utvrđeno je da sam upravljao vozilom sa 1.15 g/kg alkohola u organizmu.Auto to jest vozačka mi je prijeko potrebna zbog odlaska na posao, te nikako nemam običaj voziti u alkoholiziranom stanju te molim sud da moj slučaj prepozna kao slučaj od minimalne opasnosti od ponavljanja djela obuhvaćenog gore navedenim prekršajnim nalogom.Prekršaj ne poričem i priznajem krivicu te molim sud da ukine kaznu zabrane upravljanja vozilom „B“ kategorije u trajanju od 6 (šest) mjeseci kao prestrogu ako je moguće ,te smanjenje novčane kazne, ili da mi se omogući plaćanje u ratama, ako je ikako moguće.

S poštovanjem...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija