Jump to content

Zatvaranje d.o.o.


Siera-Madre

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...

Ppštovani.

 

I ja sam čuo,,ali nigdje nisam pročitao !

Naime,,taj prijedlog je bio,samo kao prijedlog,ali u mandatu, ove,ili nazovimo prošle vlade, nije došao na red u Saborsku proceduru,a kako znamo,zakoni se donose samo u Saboru,eventualno neku uredbu može donijeti i određeno ministarstvo,,to jest Resorni

Ministar,a znamo i to, da uredbe vrijede 6 mjeseci,i opet se mogu produžiti,ali svaka uredba se mora objaviti u N.N.,osim njenog prestanka važenja.

Tako, da se vratimo na temu,to još nije prošlo,kad če,? koliko če koštati ?

Ali,s obzirom daje trošak likvidacije bio oko20.000,kn,,i koliko znam još je,,dače spastina 2000,kn,,? teško za povjerovati,,jer vam 2 obične radnje kod J.B.,a koje se odnose na trgovačko društvo i trg. sud , koštaju sa svim troškovima,skoro koliko ste vi naveli.

Več postoji izreka,,da nije problem osnovati neko društvo,več je 5 puta veči problem,

zatvoriti ga.

Naj brža i naj jednostavnija varijanta je da eventualno ,nađete nekoga ,tko bi preuzeo

Vaše društvo,jer i sam planira otvarati isto,pa da nađete zajednički interes,.

S obzirom, dase krečem i puno komuniciram sa osobama iz privrede,postoji mogučnost

da vam ja eventualno nađem kupca za Vaše trgovačko društvo,ali, s obzirom na pravila Portala,,možete mi samo u moj inbox,ostaviti svoj broj ili i-mej,za ,eventualni kontakt.

Poz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ppštovani.

 

I ja sam čuo,,ali nigdje nisam pročitao !

Naime,,taj prijedlog je bio,samo kao prijedlog,ali u mandatu, ove,ili nazovimo prošle vlade, nije došao na red u Saborsku proceduru,a kako znamo,zakoni se donose samo u Saboru,eventualno neku uredbu može donijeti i određeno ministarstvo,,to jest Resorni

Ministar,a znamo i to, da uredbe vrijede 6 mjeseci,i opet se mogu produžiti,ali svaka uredba se mora objaviti u N.N.,osim njenog prestanka važenja.

Tako, da se vratimo na temu,to još nije prošlo,kad če,? koliko če koštati ?

Ali,s obzirom daje trošak likvidacije bio oko20.000,kn,,i koliko znam još je,,dače spastina 2000,kn,,? teško za povjerovati,,jer vam 2 obične radnje kod J.B.,a koje se odnose na trgovačko društvo i trg. sud , koštaju sa svim troškovima,skoro koliko ste vi naveli.

Več postoji izreka,,da nije problem osnovati neko društvo,več je 5 puta veči problem,

zatvoriti ga.

Naj brža i naj jednostavnija varijanta je da eventualno ,nađete nekoga ,tko bi preuzeo

Vaše društvo,jer i sam planira otvarati isto,pa da nađete zajednički interes,.

S obzirom, dase krečem i puno komuniciram sa osobama iz privrede,postoji mogučnost

da vam ja eventualno nađem kupca za Vaše trgovačko društvo,ali, s obzirom na pravila Portala,,možete mi samo u moj inbox,ostaviti svoj broj ili i-mej,za ,eventualni kontakt.

Poz.

 

 

U Narodnim novinama 110/2015 objavljen je niz izmjena zakona s ciljem smanjenja troškova te skraćenja vremenskog trajanja postupka likvidacije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija