Jump to content

Građevinska dozvola


flower

Preporučene objave

Susjed koji je prije 3 god. nadograđivao pola kuće bez g.dozvole te je otvorio prozore prema mojoj parceli na samo 80cm udaljnosti te mi gleda u dvorište, radi nezamislive probleme: nakon što smo dobili pravomoćnu lokacijsku dozvolu za poluugrađeni objekt sa 3 stana ,susjed se žali na ministarstvo Graditeljstva da nam sruši lokacijsku po pravu nadzora kako isto ministarstvo nakon 1god donosi riješenje da je lokacijska u skladu sa svim propisima dobivamo i Građevinsku dozvolu na koju se isti susjed žali na isto ministarstvo koje je nakon 4mj donjelo riješenje da je njegova žalba totalno neosnovana te postaje KONAČNA nakon 15 dana od izdavanja ,ali ne i pravomoćna jer se susjed žali na upravni sud ,po konačnosti kako zakon dopušta počinjemo sa izgradnjom te sam istu u potpunosti završio ,upisao u katastar,etažirao,platio projekte za lokacijsku i građevinsku dozvolu 30.000 + 110.000 samu građevinsku dozvolu. susjed mi nedopušta staviti fasadu sa njegove strane jer je objekat poluugrađena.prijavio sam ga za divlju gradnju G.inspekciji prije 6mj. i još nitko nije izašao na teren. Molim pomoć sa savjetom dali ga mogu ikako tužiti zbog gubitka vremena,vrijednosti jer objekat sa jedne strane nema fasadu te kao takva nemože dobiti uporabnu dozvolu.hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija