Jump to content

Naplata suduznistva i svoja dva kredita


masaimedo

Preporučene objave

Pozdrav !

Zanima me jedna informacija..nakon očeve smrti kao sudužnik u njegovovm kreditu dužna sam ga otplaćivati i sve to stoji ,ali problem je u tome šta je rata veca nego moja primanja i sad bi trebali napravit reprogram ali ja imam jos svoja dva kredita..i sad mene zanima dali ja kako mogu zakonski trazit pocek ovog kredita gdje sam suduznik dok ne otplatim svoja dva ?

Hvala na odgovoru !

pozdrav!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav !

Zanima me jedna informacija..nakon očeve smrti kao sudužnik u njegovovm kreditu dužna sam ga otplaćivati i sve to stoji ,ali problem je u tome šta je rata veca nego moja primanja i sad bi trebali napravit reprogram ali ja imam jos svoja dva kredita..i sad mene zanima dali ja kako mogu zakonski trazit pocek ovog kredita gdje sam suduznik dok ne otplatim svoja dva ?

Hvala na odgovoru !

pozdrav!!

 

dogovori sa bankom da plaćanje tvoja dva kredita traže ovrhom.

ako dođe ovrha na sudužničke kredite njih ćeš morati plaćati prije svojih kredita.

 

ako imaš imovine rješi se te imovine (zbog moguće ovrhe na imovinu). ili imovinu optereti fiducijom (u korist tvojih kredita).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija