Jump to content

Ovrha informcije


Denis1990

Preporučene objave

Postovanje,

Zanima me par stvari, a situacija je ovakva. Imam par ovrha od vipa, tele2 i tcoma. Razlog gubitak posla i ne mogucnost placanja. Prijavljen sam kod roditelja na adresi. Na moje ime ne postoji nikakva nekretnina ni pokretnina. Dali moze mojim roditeljima sjesti ovrha na nekretninu ili bilo sta u kuci posto imaju svoju kucu koja glasi na oca ili ce to ostati na moje ime blokadom racuna samo dok se ne zaposlim ponovno i pocnem vracati dugove? Hvala svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovanje,

Zanima me par stvari, a situacija je ovakva. Imam par ovrha od vipa, tele2 i tcoma. Razlog gubitak posla i ne mogucnost placanja. Prijavljen sam kod roditelja na adresi. Na moje ime ne postoji nikakva nekretnina ni pokretnina. Dali moze mojim roditeljima sjesti ovrha na nekretninu ili bilo sta u kuci posto imaju svoju kucu koja glasi na oca ili ce to ostati na moje ime blokadom racuna samo dok se ne zaposlim ponovno i pocnem vracati dugove? Hvala svima

 

sa roditeljima napravi ugovor o najmu (košta ali manje nego problemi koje mogu imati roditej). iznajmljuju ti za stanovanje neku prostoriju u kući (ako ima sporedne prostorije) koja je namještena osnovnim stvarima.

kad (ako) stigne ovršitelj popisuje stvari samo u sobi koja je iznajmljena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Treba napomenuti kako bi roditelji imali pravo tražiti izuzeće svojih pokretnina, ali gotovo sigurno tamo ima i onih koje ste sami kupili, a koje su tada podložne ovrsi.

 

Ja osobno nista nisam kupio, tako da nemaju šta popisati na moje ime. I uz to ne zivim na toj adresi, samo sam prijavljen na njoj. Znaci po ovome koliko sam shvatio ovrsitelj nema sta traziti kod njih?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija