Jump to content

dug bivše žene


Justitiaest

Preporučene objave

Pozdrav,

u T-centru sam doznao da mi je bivša žena nabila dug od preko 4000 kuna za T-com uslugu, a nije ništa plaćala.

naime, rastavljen sam sudski 2013. godine, nagodbom je dogovoreno da ona dobiva cijelu kuću te stoga smatram da je bila dužna i plaćati t-com usluge ili odjaviti liniju.

Napominjem da je predala i zahtjev za promjenu vlasnika linije ali ga kasnije nije realizirala.

Istina, od jav.bilježnika sam prije tri mjeseca primio ovršni prijedlog ali sam zaboravio u međuvremenu na to.

Liniju sam na koncu ja sam odjavio prije neki dan.

Da pokušam u sudskom sporu tražiti od ex-gospodične nadoknadu uzetog novca ovrhom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, nagodbom je dogovoreno da ona dobiva cijelu kuću te stoga smatram da je bila dužna i plaćati t-com usluge ili odjaviti liniju.

Napominjem da je predala i zahtjev za promjenu vlasnika linije ali ga kasnije nije

 

ako nije bila navedena kao korisnik tf.broja nemože ga odjaviti niti tražiti izmjenu pretplatnika. napravili ste greško koju ste i platili. trebali ste odmah odjaviti tf.broj ili izvršiti promjenu korisnika(uz njenu nazočnost).

 

smatram da nemate osnove tražiti naknadu štete ili povrat plaćenog iznosa.

vi ste bili pretplatnik i vaša je dužnost plaćati račune.

prihvatila je dar u vidu mogućnosti korištenja tf.usluge.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav,

u T-centru sam doznao da mi je bivša žena nabila dug od preko 4000 kuna za T-com uslugu, a nije ništa plaćala.

naime, rastavljen sam sudski 2013. godine, nagodbom je dogovoreno da ona dobiva cijelu kuću te stoga smatram da je bila dužna i plaćati t-com usluge ili odjaviti liniju.

 

Pretpostavljam da u toj nagodbi nije specificirano da joj ustupate telefonsku liniju?

 

Za sve druge priključke (voda, struja, plin) moglo bi se pozivati na to da su po ZV neodvojivi dio nekretnine i stoga su obaveze danom ustupanja kuće prešle na nju. Telefonska linija se može 'seliti.'

 

Napominjem da je predala i zahtjev za promjenu vlasnika linije ali ga kasnije nije realizirala.

 

A zašto nije realizirala?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija