Jump to content

Studiranje


PeMi

Preporučene objave

Poštovani, molim Vas za savjet, naime student sam PMF-a i polagala sam praktikum iz jednog predmeta i nisam prošla na usmenom ispitu i nakon toga sam izgubila pravo polaganja ispita samo na osnovu tog jednog izlaska na praktikum. Moram napomenuti da sam tri kolokvija ispita uredno položila i ostao mi je samo usmeni dio, a praktikum sam do sada položila svaki tjedan po jedan kolokvij i odradila vježbe uspješno. U pravilniku piše da je završni dio praktikuma usmena provjera, a mi smo imali pismenu. Čak me niti ovo ne bi zabrinjavalo da mi nije uskraćeno pravo polaganja uopće iako sam polagala praktikum samo jednom. U indeksu i na izvedbenom planu praktikum je zaseban ispit i interesira me da li profesor može sam odrediti da nakon jednog izlaska na ispit više nemate pravo polaganja iako u pravilniku stoji da se ispiti u akademskoj godini mogu polagati tri puta i četvrti put pred povjerenstvom. Molim Vas da mi odgovorite da li je takvo nešto ispravno i što mi je činiti dalje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija