Jump to content

T- com MENI DUGUJE... HELP


Ziwa13

Preporučene objave

Pozdrav,

T-com u sam 2012 godine preplatila račun cca 9000 kn. Iste šalju takvu obavijest a ja zahtjev za isplatom... tek 2016 godine mi isplaćuju (nedavno) ali bez ikakvih zateznih kamata koje sam tražila (usmeno telefonski kad smo zadnji put dogovarali za dug)... Sve sam teme na forumu prošla ali ne piše nigdje da T com nekome drugome duguje..

PITANJE; Dali imam pravo na zatezne kamate? Dali se vrijedi boriti s tim? Kako da se borim? Kome da se obratim za pomoć?

Unaprijed zahvalna :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne može biti tako, kao što su usmeno mi rekli da će platiti dug, što jesu tako su rekli i kamatu a to nisu... to je kao da sam ja njima platila samo dug bez kamate... do danas nisam ništa pismeno dobila od njih... osim u 2012. da sam preplatila... na koju foru ja nemogu tražiti od njih da isplate dug + zakonske kamate od njih? Zar nema nekakav zakon gdje njih kao d.O.o. obvezuje plaćanje duga kao i zakonskih kamata?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pismeno sam 2013. zahtjev za isplatom duga tražila kao odgovor na njihovu obavijest o preplaćenom iznosu. S obzirom da su to učinili tek 2016. godine osjećam se zakinuto nekako. :(

Iznos su isplatili pod nazivom: "pogrešne doznake"... što je opet laž... A i nije moja greška što su oni pogriješili :(

A cca 3 godine su držali moj novac... što stvarno nema načina?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija