Jump to content

Prekrsaj i molba


emtecro

Preporučene objave

Pozdrav svima,

 

Molim pomoc jer mi je hitno.

Naime 17.04. su me zaustavili i napuho sam 0.55 i dobio mjesec dana zabrane i 1000kn kazne. Kaznu sam platio,ali u meduvremenu sam sada dobio posao koji mi ovisi o vozackoj pa me zanima dali je moguce poslat zamolbu sudu za ukidanje zabrane od mjesec dana? (Presuda mi jos nije dosla na adresu)

Takoder zelim napomenut da nisma nikad kaznjavan ovo je prvi put.

Nije skrivljena nikakva prometna nesreca niti sam divljo niti vozio preko ogranicenja.

I dali se zamolba pise prekrsajnom sudu u Zagrebu posto sam iz Zagreba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zaprimio sam obavezni prekrsajni nalog,ali ne pise nista u tome smislu da se placanjem kazne odricem prava na zalbu.

 

Imam ovako:

 

Okrivljenik je duzan novcanu kaznu platit u roku od 8 dana urucenja prekrsajnog naloga uplatnicom na ziro racun ili u svojoj PU/PP.Ukoliko okrivljenik u zadanom roku plati 2/3 izrecene novcane kazne smatra ce se da je kazna u cijelini placena.

 

Zatim:

 

Uputa o pravom lijeku:

Protiv ovog Naloga okrivljenik,branitelj i osobe iz clanka 192. stavka 2.Prekrsajnog zakona imaju pravo na prigovor nadleznog prekrsajnom sudu u roku od 8 dana po primitku odnosnu urucenju Naloga.Prigovor se podnosi ove PU/PP u dva istovjetna primjerka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija