Jump to content

sale12

Preporučene objave

Poštovanje

Zanima me jedno pitanje. Kad sam išao za Čepin imao sam svjetlo zadnje na autu. kad sam se vraćao

nisam primjetio da mi svjetlo ne radi zadnje a radilo je normalno, usred vožnje mi je se svjetlo

nestalo na autu, onda su me iz Policije zaustavili i pitali dali sam primjetio da svjetlo ne

radi, ja sam rekao da nisam jel znam da je sve radilo te su mi napisali kaznu zbog svjetla koje se

ugasilo usred vožnje.

 

Nisu mi dali nikakvo papir nego je kod njih ostalo I rekli su da to što prije riješim.

Mene

Zanima zašto nisam dobio nikakav papir? I dali će to doći na kućnu adresu? Nije u redu da mi ispisuju kaznu što se to dogodilo iznenada da je svjetlo KOLIKO JE KAZNA?

prestalo raditi

 

Moli vas za vaš odgovor

sa Poštovanjem,

Saša orgonaš

iz Osijeka

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebao si dobiti odmah, ali može ti se poslati i doma. međutim, s obzirom na kalibar prekršaja, mislim da bi ti odmah dali što treba da su te mislili kazniti. Na žalost, sad nemaš što drugo nego čekati, pa ako dođe, dođe (onda navratiš da vidimo za prigovor).

 

Jesi popravio to svjetlo?:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Zar upravo nije argument da se svjetlo pokvarilo tijekom vožnje (bilo koje svjetlo na vozilu) i to vozač nije mogao znati do trenutka zaustavljanja vozača koji se tada obavještava, a nedostatak može otkloniti odmah na licu mjesta (mijenjati ga rezervom žaruljom), no u praksi ga zamijeniti kasnije...

Na kraju, negdje je propisano da automobili opremljeni xenon i LED rasvjetnom ne podliježu promjeni na licu mjesta, nego ih se upućuje da taj tehnički nedostatak uklone čim prije u servisu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na kraju, negdje je propisano da automobili opremljeni xenon i LED rasvjetnom ne podliježu promjeni na licu mjesta, nego ih se upućuje da taj tehnički nedostatak uklone čim prije u servisu...

Koji članak http://www.zakon.hr/z/78/Zakon-o-sigurnosti-prometa-na-cestama

vidi čl.25 st.2 http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2011_12_141_2831.html

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija