Jump to content

Prigovor na obavezni prekrsajni nalog


Kikitdi

Preporučene objave

Molim pomoc...prije tjedan dana mi se desilo to da sam vozio nakon nocnog izleta i ujutro isao doma krenuo sa semafora a bocno mi je doletio auto koji je prosao kroz crveno i udario me punom brzinom priznao je krivnju za nesrecu policiji međutim ja sam napuhao 1.73 e sad jucer ponovo idem doma sa posla popio 2 pive izasao iz kafica i nakon 3 min me zaustavi opet policija i kazem da sam popio dvije pive i napisem 1.04 sto mi nije jasno kako ali dobro,e sad sta napravit na ovaj drugi prekrsaj imam oravo zalbe a za prvi nisam nista jos ni dobio,profesionalni sam vozac vozim cisternu i u zadnjih 10 godina nemam niti jedan prometni prekrsaj kako srocit zalbu sta napisat imam zenu i dvoje klinaca eto ko da me netko ukleo s tim da na nalogu pise da je raspon od kad su me zaustavili do puhanja 4 minute...svaka pomoc dobro dosla..hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim pomoc...prije tjedan dana mi se desilo to da sam vozio nakon nocnog izleta i ujutro isao doma krenuo sa semafora a bocno mi je doletio auto koji je prosao kroz crveno i udario me punom brzinom priznao je krivnju za nesrecu policiji međutim ja sam napuhao 1.73 e sad jucer ponovo idem doma sa posla popio 2 pive izasao iz kafica i nakon 3 min me zaustavi opet policija i kazem da sam popio dvije pive i napisem 1.04 sto mi nije jasno kako ali dobro,e sad sta napravit na ovaj drugi prekrsaj imam oravo zalbe a za prvi nisam nista jos ni dobio,profesionalni sam vozac vozim cisternu i u zadnjih 10 godina nemam niti jedan prometni prekrsaj kako srocit zalbu sta napisat imam zenu i dvoje klinaca eto ko da me netko ukleo s tim da na nalogu pise da je raspon od kad su me zaustavili do puhanja 4 minute...svaka pomoc dobro dosla..hvala

 

uffff....gadan slučaj....za prvi slučaj 1,73 gr po litri-kazna 5000 kn i zabrana do 12 mjeseci....a drugi slučaj jako brzo ponovljen! za prvi slučaj ići ćeš na obavezan izvanredan lječnički pregled.

prigovor ćeš napisati za oba prekršaja. primjere prigovora ćeš naći-iste je dao kao primjer DROT-malo potraži pa ćeš naći.

i sritno ti!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

napisem 1.04 sto mi nije jasno kako ali dobro,e sad sta napravit na ovaj drugi prekrsaj imam oravo zalbe a za prvi nisam nista jos ni dobio,profesionalni sam vozac vozim cisternu i u zadnjih 10 godina nemam niti jedan prometni prekrsaj kako srocit zalbu sta napisat imam zenu i dvoje klinaca eto ko da me netko ukleo s tim da na nalogu pise da je raspon od kad su me zaustavili do puhanja 4 minute...svaka pomoc dobro dosla..hvala
Treba pisat u zapisniku.U njemu piše i uređaj pa treba naći na netu tehničko uputstvo u kojem piše koliko se treba čekat od zadnjeg popijenog pića do testiranja.Zato i je velika koncentracija.Pošto sud za prvi alkohol nije gotov smatraš se neosuđivanom osobom što vodi smanjenju ukoliko ne prođe to sa tehničkim elementima čekanja.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Marko Marković

OIB: 12345678910

rođ. 01.01.1990. god.

Zagreb, Ilica br. 1

br. mob. 091/1111-111

PREKRŠAJNI SUD U ZAGREBU

ZAGREB, Avenija Dubrovnik br. 8

putem

POLICIJSKA UPRAVA ZAGREBAČKA

II. POSTAJA PROMETNE POLICIJE ZAGREB

ZAGREB, Jadranska avenija br. 8

PREDMET: MarkoMarković,

prigovorna Obavezni prekršajni nalog.-

VEZA: Obavezniprekršajni nalog PU zagrebačke, II. PPRP Zagreb,

posl.br. 511-19-45/5-OT-9999/2015 od dana 01.11.2015. god.

Poštovani,

ovimputem podnosim prigovor na gore navedeni Obavezni prekršajni nalog kojim mi sena teret stavlja da sam dana 01.11.2015. god. u 20,00 sati u Zagrebu, Zagrebačkaavenija br. 1, počinio prekršaj kažnjiv po čl. 199. st. 6. Zakona o sigurnostiprometa na cestama, tj. da sam upravljao vozilom u prometu pod utjecajem od 0,64g/kg alkohola u organizmu.

Prekršaju potpunosti priznajem i kajem se za njega, a navodim da sam do sadanekažnjavan (predlažem uvid u prekršajneevidencije Suda), da mi je vozačka dozvola neophodna za posao i uzdržavanjeobitelji (prilažem presliku ugovora oradu), da sam zaposlen na određeno vrijeme i da imam mala primanja (prilažem presliku platne liste), temolim da mi smanjite novčanu kaznu i ukinete zaštitnu mjeru jer ove predloženeugrožavaju egzistenciju moje obitelji, a kako je i sam ovaj postupak djelovaona mene da više neću činiti takve prekršaje, i najmanja novčana kazna će upotpunosti ispuniti svrhu kažnjavanja.

Sukladnosvemu navedenom, molim i da me oslobodite od plaćanja troškova postupka.

Spoštovanjem,

U Zagrebu, dana 05.11.2015. god.

Marko Marković

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija