Jump to content

Poziv socijalne sluzbe


Siera

Preporučene objave

Pozdrav

 

Imao bi jedno pitanje da znam sto me ocekuje u skoroj buducnosti.

 

Dakle ovako.....Ozenjen sam i imam dvoje djece koji su vec navrsili 18 godina. Sa suprugom s kojom sam jos u braku nisam bio cca 10 godina.

Iz sigurnosnih razloga sam odlucio otici od kuce i o tome sam i pricao sa njom. Dakle nije bilo nikakve svadje i sukoba izmedju nas ali jednostavno se "nismo nasli".

Sa drugom zenskom sam u izvanbracnoj zajednici oko 6 godina i ona zna cijelu situaciju. Imamo malu bebu par mjeseci i sve je ok.

 

Od strane socijalne sluzbe sam dobio da se javim na razgovor prije raskida braka koju je podnijela supruga preko njih.

 

Zanima me sto me moze ocekivati dalje i moze li ista trazit retroaktivno posto nismo nista pismeno i preko suda pravili za alimentaciju nego je sve bilo usmeno i pomagao sam koliko sam god mogao. Sa djecom sam u dobrim odnosima i vidjamo se ovisno kako nam vrijeme i posao dozvoli.

 

Eto pa ako tko ima da mi kaze na sto bi se trebao pripremit da me nesto ne iznenadi.

Puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija