Jump to content

Iskljucivanje iz Nasljedstva


IvicaAron

Preporučene objave

Dobar dan !!!!! Treba mi savjet sto mi je ciniti u vezi iskljucivanja nasljedstva. Moj otac vlasnik kuce u kojoj sam ja zivio na katu i koji sam isti taj kat sagradio zeli me istjerati iz kuce i dobio sam pismeno od njih izjavu koju su kod javnog biljeznika ovjerili u kojoj pise:

NASEG SIN ( ime i prezime ) (adresa) ISKLJUCUJEMO IZ NASLJEDSTVA (pokretne i nepokretne imovine )ZBOG VISEKRATNOG NASILNOG PONASANJA I NEBLAGODARNOSTI PREMA OCU I MAJCI.

 

Kakva su moja prava i sto mi je ciniti u vezi ove izjave koja je naravno lazna ?

 

HVALA !!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobar dan !!!!! Treba mi savjet sto mi je ciniti u vezi iskljucivanja nasljedstva. Moj otac vlasnik kuce u kojoj sam ja zivio na katu i koji sam isti taj kat sagradio zeli me istjerati iz kuce i dobio sam pismeno od njih izjavu koju su kod javnog biljeznika ovjerili u kojoj pise:

NASEG SIN ( ime i prezime ) (adresa) ISKLJUCUJEMO IZ NASLJEDSTVA (pokretne i nepokretne imovine )ZBOG VISEKRATNOG NASILNOG PONASANJA I NEBLAGODARNOSTI PREMA OCU I MAJCI.

 

Kakva su moja prava i sto mi je ciniti u vezi ove izjave koja je naravno lazna ?

 

HVALA !!!!!

Kod nadležnog suda pokrenit postupak Tužbom radi utvrđivanja opravdanosti isključenog nasljednika, tj. Vas, iz nasljedstva, te osporavati (pobijati) činjenice koji se navode kao razlog za isključenje ....

 

No bilo bi najbolje da ljudski porazgovarate sa roditeljima, te da ih uvjerite da ti razlozi ne postoje...... ili su postojali, ali ćete, u budućnosti, izbjegavati takvo ponašanje koje je dovelo do svega toga, te da oni, sami, opozovu tu svoju izjavu, tj. povuku isključenje Vas kao nasljednika iz nasljedstva...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kod nadležnog suda pokrenit postupak Tužbom radi utvrđivanja opravdanosti isključenog nasljednika, tj. Vas, iz nasljedstva, te osporavati (pobijati) činjenice koje se navode kao razlog za isključenje ....

 

No bilo bi najbolje da ljudski porazgovarate sa roditeljima, te da ih uvjerite da te činjenice ne postoje...... ili su postojale, ali ćete, u budućnosti, izbjegavati takvo ponašanje koje je dovelo do svega toga, te da oni, sami, opozovu tu svoju izjavu, tj. povuku isključenje Vas kao nasljednika iz nasljedstva...

 

Hvala na savjetu, puno puta sam razgovarao sa njima ali bezuspjesno, nazalost morat cu preko suda pokrenuti postupak.

 

Hvala!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija