Jump to content

Visina odstete za nematerijalni dio


Optimisticna99

Preporučene objave

Postovanje svima,

Pokusat cu skratiti. Prije par tjedana imala sam prometnu nesrecu kojoj nisam ja krivac. Imam pravo dobiti odstetu od osiguravateljske kuce krivca. Zeljela bih izbjeci angaziranje odvjetnika jer oni navodno uzmu velik dio odstete. Nadam se da cu ovdje dobiti odgovor koliko novca mogu ocekivati za sljedece dijagnoze: bila u bolnici 3 dana, fizicki dobro prosla, natucena ruka (lakat i rame), koljeno, natukla meko tkivo glave te misice vrata, i misici sve opcenito u grcu te izgrebana ruka bez sivanja (za to sve imam papire). Psihicki sok i strah je bio jako velik, pa smatram da sam na temelju toga zasluzila vecu odstetu, naime auto mi se okrenuo na krov, od tada sam na normabelima, jucer bila kod psihijatra koji je zakazao pregled za mjesec dana, znaci jos mjesec - dva psihickog lijecenja, dijagnoza akutna reakcija na strah. Nakon nesrece ne mogu obavljati uobicajne aktivnosti, jer mi je za sve potrebna voznja, a strah me voziti. Koliko mogu ocekivati za to? Znam da post zvuci poprilicno hladno, ali to sto sam dozivjela ni kriva ni duzna nedaj Boze nikad nikome, a svi znamo kakvi su ljudi iz osiguranja da ce pokusati dati sto manje, pogotovo jer nemam odvjetnika pa bih voljela saznati ispod koje ponude da ne pristajem. Troskovi lijecenja su me do sad izasli oko 800 kn, ukljucujuci bolnicu. Hvala, lijep pozdrav svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija