Jump to content

podjela nekretnine


fiesta

Preporučene objave

Pozdrav,

iz zajednicki stecene kuce odselila sam se sa djecom prije tri godine.kao vlasnik je upisan samo on. Za igradnju zajedno smo ulagali iz nenamjenskih kredita. Meni je ostalo jos 4 godina otplate kredita. Molila sam ga da digne kredit ili proda kucu i isplati me ali jos uvijek nije nista poduzeo, osim sto je stavio kucu na prodaju i to prije mjesec dana. Vise nemam strpljenja (da ne idem u sirinu problema). ne bih htjela da se kuca nudi kupcima bez moga prisustva . sto mi je ciniti kako bih se zastitila?

pretpotavljam da se trebam upisati kao suvlasnik, ako da, koji je najjdenostavniji nacin da to napravim bez prevelikih troskova? zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav,

iz zajednicki stecene kuce odselila sam se sa djecom prije tri godine.kao vlasnik je upisan samo on. Za igradnju zajedno smo ulagali iz nenamjenskih kredita. Meni je ostalo jos 4 godina otplate kredita. Molila sam ga da digne kredit ili proda kucu i isplati me ali jos uvijek nije nista poduzeo, osim sto je stavio kucu na prodaju i to prije mjesec dana. Vise nemam strpljenja (da ne idem u sirinu problema). ne bih htjela da se kuca nudi kupcima bez moga prisustva . sto mi je ciniti kako bih se zastitila?

pretpotavljam da se trebam upisati kao suvlasnik, ako da, koji je najjdenostavniji nacin da to napravim bez prevelikih troskova? zahvaljujem

 

Poštovana, pokrenite sudski postupak Tužbom za utvrđivanje i podjelu bračne stečevine, te u istoj tražite privremenu mjeru zabrane raspolaganja, otuđivanja i opterećivanja imovine (kuće idr.) za koju smatrate da je bračna stečevina, ako se na drugi način nikako ne možete dogovoriti, a što bi bilo najbolje za oboje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija