Jump to content

iskompliciralo se sve do vraga


anonimno

Preporučene objave

ok. bit će mi mali problem objasniti priču, a da ne kažem previše detalja... u svakom slučaju ljubazno bih vas molila bilo kakvu pomoć...

 

naime... radi se o tome da sam prije pet godina podigla parnični postupak protiv jedne organizacije i jedne tvrtke koja je surađivala s organizacijom...

elementi moje privatne tužbe bili su naknada duševne boli i materijalne štete...

tada mlada i neiskusna, pravni laik :-) povjerovala sam prvom odvjetniku koji se javio da bi me zastupao u slučaju... pokazalo se da je tip... bit ću pristojna i neću koristiti pogrdne izraze :-D

u svakom slučaju, on je postavio previsoku cifru kao moje potraživanje i unatoč tomu što je neutralno sudsko vještačenje pokazalo da jesam duševno oštećena uvalio me u velike probleme...

organizacija je meni dužna isplatiti dvije tisuće kuna više nego ja njima za troškove procesa, a tvrtki koja je oslobođena svih optužbi i koja je u mojem slučaju drugotuženik sam ja dužna više o deset tiuća kn.

 

Nije ni to ;-)

 

nakon što sam u tih pet godina koliko je proces trajao malko odrasla i skužila da je ovaj moj odvjetnik potpuno krivo postavio cijelu priču, a naravno do te spoznaje sam došla i konzultirajući se s nekim drugima, bilo je prekasno jer je presuda već donesena, a ja u veeelikom minusu...

 

nije ni to :-o

 

sada se prvotuženi žali na presudu jer mi ne žele isplatiti niti ovaj dio za duševne boli i evo mene u sosu... svog advokata sam naravno uklonila, a drugog za žalbeni postupak nemam...

trebao bi mi netko iz zagreba, ko bi pristao na postotak i netko ko bi, naravno mnogo uspješnije, vodio cijelu stvar, posebice ako se vrati na općinski sud...

 

preporuke....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

ako vas može šta utješit, nit mene neće nitko zastupat.

 

Ne bi vjerovali, niti krva niti dužna, al' me ntko neće zastupat. Sram me je pisat zbog čeg sam prvooptužena (već sam pisala, pa osim dvoje susjećajnih koji daju potporu, nitko ne daje savjet šta dalje).

 

Pisala o svemu i Saboru i Ministarstvu i Hrvatskom pravnom centru, ali sve isto. Šta ja mislim , oni imaju velikih i važnih problema, radi se o milionima, a ja cvilim zbog svojih par desetaka tisuća kuna. A meni fali tih par desetaka tisuća, i ne znam kako ću otškolovat dijete. Dijete upisalo prvu god. na Zagreb sveučilištu bez plaćanja i bez potvrde branitelja, a ja nemam za dalje, a nitko ne želi napraviti svoj dio posla.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija