Jump to content

Prosvjed za vrijeme bolovanja


DonCorleone

Preporučene objave

Poštovani,

 

lijepo bi molio stručan i pravni savjet u vezi aktualnog problema.

Dakle ovako, trenutno koristim bolovanje radi djeteta, paralelno (van firme) se organizira prosvjed radi aktualne situacije na poslu..

 

Moje je pitanje, gledajući sa pravne strane, dali ja mogu prisustvovati na spomenutom prosvjedu koji se odrzava izvan okvira firme, a i radnoga vremena.

 

Unaprijed hvala..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moje je pitanje, gledajući sa pravne strane, dali ja mogu prisustvovati na spomenutom prosvjedu koji se odrzava izvan okvira firme, a i radnoga vremena.

 

Ako vam smijem dobronamjerno sugerirati...

 

Pokušajte da se pretjerano ne eksponirate na takvom skupu. Biti na skupu je jedno, biti 'glavni agitator' je ipak nešto drugo. Ako ste na bolovanju zbog djeteta, uvijek imate opravdanje da ste odvojila vrijeme otišla na skup da podržite kolege. Ali ako ispadnete kolovođa, vaš poslodavac će (bar na prvi pogled - ne bez osnove) vas optužiti da odlazite na bolovanje 'zbog djeteta' da bi organizirali prosvjedne skupove.

Pa onda više nije vijest da prosvjedujete protiv loše situacije na poslu, nego će na vijestima biti slika vašeg poslodavca kako govori da kako u firmi može biti dobro kad eto djelatnici odlaze na bolovanje da bi organizirali prosvjed.

Razumijete što želim reći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija