Jump to content

jednokratna pomoc zaklade hrvatskih branitelja


Biljana Živkovic

Preporučene objave

Bog svima ! Ja sam nova ovdje i pokusavam se pridruziti ostalim clanovima u razmjeni iskustva i ev.pomoci !

Mene zanima sljedece ( u koliko netko ima saznanja  ) koliko dugo se ceka na odluku o eventualnom priznavanju  dodjele jednokratne novcane pomoci od strane  Zaklade hrv. branitelja ? Naime,suprug je jos u listopadu prosle godine poslao zamolbu i do sad nije dobio jos nikakav odgovor ,bilo pozitivan ili negativan,a  kad po kusavam nazvati telefonom nitko se ne javlja kao ni da odgovori na poslani meil sa upitom. Hvala !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Biljana Živkovic je napisao:

Bog svima ! Ja sam nova ovdje i pokusavam se pridruziti ostalim clanovima u razmjeni iskustva i ev.pomoci !

Mene zanima sljedece ( u koliko netko ima saznanja  ) koliko dugo se ceka na odluku o eventualnom priznavanju  dodjele jednokratne novcane pomoci od strane  Zaklade hrv. branitelja ? Naime,suprug je jos u listopadu prosle godine poslao zamolbu i do sad nije dobio jos nikakav odgovor ,bilo pozitivan ili negativan,a  kad po kusavam nazvati telefonom nitko se ne javlja kao ni da odgovori na poslani meil sa upitom. Hvala !

Postovana.Podnio sam zahtjev u trecem mjesecu prosle godine a odobrena sredstva sam dobio tek u listopadu.Na telefon vam nevredi zvati jer se nece javiti a ako vam na mel odgovore to je rijetko odgovorit ce da je predmet zaprimljen i da je u postupku.Znaci samo cekati.Meni su uplatili na racun a nakon 15 dana dosla mi je obavjest da su stedstva odobrena i da ce uplatiti na racun.Cudno ali je tako

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Je, žalosno je, posebno ako se traži pomoć za oboljenje i liječenje. Nekad se čakalo još i duže (barem prije 6 god, kada sam ja uputio zahtjev za pomoć pri liječenju). Najžalosnije je što traže papirologije kao da tražite 6 i pol milijuna, a ne maximalnih 6 i pol tisuća, od kojih vam za liječenje od teškog oboljenja priznaju manje od pola max. iznosa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , Biljana Živkovic je napisao:

Postovani g. Zlatko hvala Vam na informaciji....Stvarno je zalosno sto se mora toliko cekati ,a kako i sami kazete ,jednostavno mi ostaje cekanje kad ne odgovaraju na niti jedan oblik komunikacije . Lijep pozdrav !

P

 

prije 4 sati , Biljana Živkovic je napisao:

Postovani g. Zlatko hvala Vam na informaciji....Stvarno je zalosno sto se mora toliko cekati ,a kako i sami kazete ,jednostavno mi ostaje cekanje kad ne odgovaraju na niti jedan oblik komunikacije . Lijep pozdrav !

Neznam za cega ste trazili jednokratnu pomoc (ako nije bolest, pozar,elementarna nepogoda - naravno ako nije nedao bog da se to desi ) a ako se radi o slaboj materijalnoj situacji racunajte pomoc u iznosu od 2000 do 2500 kuna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Lijep pozdrav svima. 

Može li mi itko reći kako podnijeti zahtjev za jednokratnu pomoć, koje ste papire trebali? Znam da imaju sve u objašnjenju zaklade, ali ne razumijem sve. Osoba za koju bi trebao zahtjev je branitelj sa 9mj u ratu, nezaposlen, bez primanja, s osnovnom školom, živi s majkom koja ima malu mirovinu. Ima li on uopće pravo tražiti naknadu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , dorotea.mihaljevic je napisao:

Lijep pozdrav svima. 

Može li mi itko reći kako podnijeti zahtjev za jednokratnu pomoć, koje ste papire trebali? Znam da imaju sve u objašnjenju zaklade, ali ne razumijem sve. Osoba za koju bi trebao zahtjev je branitelj sa 9mj u ratu, nezaposlen, bez primanja, s osnovnom školom, živi s majkom koja ima malu mirovinu. Ima li on uopće pravo tražiti naknadu?

Dobar dan.I mene zanima ta jednokratna pomoć zbog teškog oboljenja. Koje papire predati i gdje?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 9 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija