Jump to content

Oduzeta vozačka B kategorije, a šta je sa A kategorijom..?


kL_ZGB

Preporučene objave

Pozdrav,

Prije nekog vremena mi je oduzeta vozačka na 6mj. te me još čekaju dvije presude sa visokog prekršajnog, (koje nisu još stigle, ali će doči sigurno prije isteka ovih 6mj.) gdje će mi se oduzeti još dva puta po 3mj. kad mi potvrde prvostupanjsku presudu. Do sada je vozačka bila kod mene, no međutim danas sam dobio papir da je dođem predati i fizički. S obzirom da mi dozvola svejedno ističe negdje u 9mj. produžiti je ili neću moći, a i da mogu, čemu, kad je neću moći još jaaako dugo koristiti..?
Ono što mene zanima je dali ja mogu sada odmah npr. upisati auto školu za vozačku A kategorije, (ako se još tako zove, s obzirom da sad ima pregršt tih slova i sve su zakomplicirali) ...uglavnom mislim na motocikl od npr. 600-900ccm, položiti ispit i vožnju, izvaditi tu "novu vozačku" te je normalno koristiti, bez obzira na to što mi je oduzeta B kategorija. Malo sam se zapetljao, ali uglavnom kužite kaj me zanima i šta sam pitao..unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 sati , kL_ZGB je napisao:

Pozdrav,

Prije nekog vremena mi je oduzeta vozačka na 6mj. te me još čekaju dvije presude sa visokog prekršajnog, (koje nisu još stigle, ali će doči sigurno prije isteka ovih 6mj.) gdje će mi se oduzeti još dva puta po 3mj. kad mi potvrde prvostupanjsku presudu. Do sada je vozačka bila kod mene, no međutim danas sam dobio papir da je dođem predati i fizički. S obzirom da mi dozvola svejedno ističe negdje u 9mj. produžiti je ili neću moći, a i da mogu, čemu, kad je neću moći još jaaako dugo koristiti..?
Ono što mene zanima je dali ja mogu sada odmah npr. upisati auto školu za vozačku A kategorije, (ako se još tako zove, s obzirom da sad ima pregršt tih slova i sve su zakomplicirali) ...uglavnom mislim na motocikl od npr. 600-900ccm, položiti ispit i vožnju, izvaditi tu "novu vozačku" te je normalno koristiti, bez obzira na to što mi je oduzeta B kategorija. Malo sam se zapetljao, ali uglavnom kužite kaj me zanima i šta sam pitao..unaprijed hvala

Da ti nisi na kupio bodova pa će poništit vozačku? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

oni su poslali bili da idem na vanredni lijecnicki, al posto mi se oduzimala na 6mj. mislio sam zasto da uopce idem na vanredni lijecnicki, kad ce je tak i tak uzet, pa sam to zanemario..i onda sam dobio papir, da je odem predat fizicki jer nisam napravio taj vanredni lijecnicki. a kaj se tice bodova, moguce je da sam ih nakupio dosta, ali neznam kakva je procedura.
Sta ako ih nakupim npr. xy onda moram nanovo olagati, kad istekne rok oduzimanja, ili kaj..? i kako to utjece na polaganje za A kategoriju..? Ak moze netko malo pojasniti..detaljnije

znaci, mogu mi je i ponistiti i kaj se onda desava..? moram opet polagati i za B, ili sta znaci to ponistenje? jel mogu i dalje ici na lijecnicki, upisat auto skolu i zavrsiti za motor, bez obzira na situaciju koju imam sa B kategorijom..? neznam koja je to kategorija, koju bi ja isao polaati za motor, imam 35g. vjerovatno A. Jel mi moze netko pojasniti proceduru, molim vas..

unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija