Jump to content

teske tjelesne povrede i voznja


anonimno

Preporučene objave

nikad nisam bio kaznjavan i jedne noci sam dobio cak tri prekrsaja za jednu noc..nevjerovatno ali istinito..necu detaljisati previse ...zamolio bih neki komentar,neki savjet,neko objasnjenje u vezi ovoga sto cu napisati...Naime bio sam na otvaranju jednog sajma i zadobio sam teske tjelesne povrede,naime slomljen mi je nos...policija je to okarakterisala kao tucu i lakse tjelesne povrede sto je i sud prihvatio iako se jasno iz medicinske dokumentacije vidjelo da se radi o teskim tjelesnim povredeama..naime tip me je udario glavom u predjelu glave nakon cegasam pao na pod i on je bio na meni i razmjenili smo par udaraca dok smo bili na podu...i obezbjednjenje nas je razdvojilo..posle toga sam priveden u policijsku stanicu jer nisam bio gradjanin tog grada kao da biva provjere moj identitet..posle tog polu satnog zadrzavanja u policijskoj stanici pustili su me da idem kuci iako mij je tokom ispitivanja tekla krv cijelo vrijeme iz nosa i trazio sam prvu pomoc ali oni mi je nisu htjeli pruzizi nego su me nakon saslusanja pustili irekli da idem kuci.Jesam popio sam malo i imao sam namjeru prenociti u tom gradu ali nakon sto sam na svoju inicijativu otisao u lokalnu hitnu pomoc,izvrsen je pregled od strane dezurnog doktora,sve sto mi je uradio jeste zasio mi nos i isprao rane stopostotnim alkoholom i rekoa da se javim svom ljekaru sto hitnije jer on je uradio sve sto je mogao ..i uputio me svome doktoru jer nisam imao ljekarse knjizice kod sebe ..ja sam sjeo u auto i nakon voznje od 5 minuta zaustavlja me policijska patrola i trazi mi dokumenta..bio sam sav krvava..nisu nista pitali ni odakle ti je krv nego su mi rekli da udjem u njihovo auto i rekli mi da pusem balon sto sam i uradio...pokusao sam im objasniti sta mi se desilo i da me je doktor uputio dalje da idem..ali oni su rekli samo da izadjem iz auta,oduzeli mi vozacku i upalili auto i otisli sa lica mjesta i rekli da mogu doci po vozacku u 7 h ujutru a to se desilo oko pola 3 ujutu.Ne znajuci sta da radim,krv mi je tekla,zavoj mi je bio..skontao sam da se vratim u hitnu pomoc i tu prenocim,jer bojao sam se da mi ne bude gore jer mi se nesvjestalo i pred dolazak u bolnicu..zaustavlja me policajac..ista prica..samo mi uzme podatke,nit je porvjeravao sto nemam vozacke..sve je znao,sve je bilo lijepo namjesteno...i sta sam uradio....sacekao 7 sati,podigao vozacku,javio se svom doktoru u 9 h,on me uputio specijalisti koji je konstatovao dvostruki prelom nosa i 6 mjeseci sam isao kod njega na pregled..toliko je trajao otprilike taj tretman izljecenja.i dobio sam kaznu za prvi prekrsaj a to je narusavanje javnog reda i mira.zalio se na kvalifikacije povrede i na rijesenje..no odbili su mi i tako da sam platio kaznu..neki dan sam dobio rjesenje o prekrsaju zbog toga sto sam vozio nakon sto mi je oduzeta vozacka..policajci su naveli da kad su me zaustavili ..pitali me gdje sam krenuo a ja njima rekoa u provod iako sam imao vec tad veliki zavoj na nosu i krvavu majicu...kazna je 3 mjeseca oduzeta vozacka i minimalna novcana kazna.da li treba da se zalim?nemam para,nisam imao adokvata ni za prvi slucaj,ni za drugi nemam..kasnije sam sazano da je taj sto mi je slomio nos...da mu je sestra udata za policajca.prvi put sam bio u tom gradu i prvi put napravio neki prekrsaj u zivto..napravio sam za jednu noc prekrsaja sto neko napravi za cijeli zivot...nanio mi je teske tjelesne povrede,to je krivicno dijelo a kaznjen je kao da je pocinio prekrsajno dijelo i + i ja sam kaznjen..gdje tu pravda...ne znam dajte mi neki savjet..da li se mogu zaliti ..da li mi ista u ovom slucaju moze pomoci!pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija