Jump to content

Suprotan smjer


dlarzg007

Preporučene objave

Prije tjedan dana, noć s petka na subotu, vozio sam auto Klaićevom ulicom i iz nje sam skrenuo u Kačićevu ulicu (lijevo) koja je zapravo u suprotnom smjeru kada sam skrenuo u nju. Vozio sam nekih 30-ak metara do prve prilike da se mogu okrenuti i tada sam se okrenuo. Policija me nije zaustavila, ali su me sigurno snimile one kamere na semaforima. Mogu li zbog tih kamera očekivati kaznu (i koliku) ili su one i dalje samo za parking? Mladi sam vozač..

uređeno: od dlarzg007
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zagrebparking kontrolira naplatu parkiranja na označenim parkirnim mjestima, a kamere su od redarstva, za kontrolu parkiranja (iz zakona, odluka i dr. propisa) na nepravilan način, na mjestima gdje to nije dozvoljeno i sl.

Npr., parkiraš se na nogostup pored označenog parkirnog mjesta i kontrolor Zagrebparkinga ti ne može ništa (nisi na označenom parkirnom mjestu), ali prometni redar ti može napisati kaznu za parkiranje na nogostupu (po ZSPC-u). Radi se o drugačijoj nadležnosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija