Jump to content

Zahvala


anonimno

Preporučene objave

Jučer položila. Zahvaljujem se svima koji su obljavljivali pitanja a iznad se svega zahvaljujem osobi koja je objavila pitanja od Komadine obzirom da se radi o novom ispitivaču a tip je totalni frik i uopće nije čist u glavi tako da ne znam kako bi se sprovela da nisam radila po objavljenim pitanjima. hvala puno toj osobi i svima ostalima... Ja neću pisati njegova pitanja jer to je to osim jedino još za dodati stvarna i mjesna nadležnost u upr. postupku. pusa svima ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

LJUDI EVO I ZAHVALA I OD MENE I JA SAM POLOŽILA ISTOG DANA, KOMISIJA NAM JE ZBILJA BILA ZAHTJEVNA I MORAO SI ZNATI, ALI HVALA NA KOMENTARIMA I KARAKTERNIM OPISIMA ISPITIVAČA, RECIMO POMOGLO MI JE ZNATI DA VIČIĆU NE SMIJEŠ KONTRIRATI, DA MILETIĆ VOLI PROPITIVATI KROZ PRAKSU, DA KOMADINA IAKO JE OK I KOREKTAN ISPITUJE SVE ZAKONE ITD. LJUDI ČITAJTE OVE FORUME I POMOĆI ĆE VAM U TO BUDITE SIGURNI!!! POZDRAV VELIKI!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slušala sam Kriletić i dojam je: sasvim u redu, ne komplicira. Smirena, svakom kandidatu postavi pitanje dok odgovara drugi, tako da imaš vremena za razmisliti i fino posložiti u glavi svoj odgovor.

 

Pitanja su vrlo općenita (barem je tako bilo kad sam ja slušala) "recite mi SVE o Ustavu, Saboru, predsjedniku, ustavna tužba, ocjena zakonitosti i ustavnosti, ustrojstvo vlasti, ograničenje vlasti, načelo zakonitosti, zaštita temeljnih ljud. pr. i sloboda, zašto su osnovne vrednote izdvojene-temelj su za tumačenje Ustava"

 

Mislim da nema razloga za paniku u svezi sutkinje Kriletić ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija