Jump to content

Posao uz studiranje prava??


lejla

Preporučene objave

Dakle,molila bih pomoć..

 

Da bih završila fakultet,moram se hitno zaposliti..redovni sam student uz potporu ministarstva..po mojim saznanjima ne mogu se zaposliti kao vježbenik jer sam tek na 2.godini..Da li postoji neka druga mogućnost zapošljavanja u odvjetničkom uredu??

Nekako razmišljam da je bolje zaposliti se u svojoj branši nego nešto 100..molim savijet..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Ako baš tražiš posao u odvjetničkom uredu, eventualno bi mogla biti tajnica ili tako nešto, ali me zbilja zanima kako možeš raditit puno radno vrijeme i poslije učiti za ispite. A tu su još i seminari na koje moraš ići. Moj ti je savjet da potražiš neki posao s fleksibilnim radnim vremenom ili nešto što se radi vikendima,npr. kao hostesa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

ja sam redoviti student i radim u uredu (necu ga reklamirati) nekih 7mj i ide mi za sada ok, ali s time da imam supać šefa i mogu izostati kad imam predavanja. Plaćena sam po satu tako da koliko sam na poslu toliku i dobijem plaću :-)

mislim da se može, ali zaista ovisi koliko ti je posao fleksibilan, kakvog imaš šefa i koliko volje za sve to :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija