Jump to content

prodaja neprepisanog automobila


velimir1111

Preporučene objave

Kupio sam automobil , koji se je prilikom vožnje iz mjesta prodaje do mjesta mog prebivališta pokvario (zaribao motor). Ja vozilo nisam uspio prepisati i ne bi ga ni želio prepisivati pošto je pokvaren, već bi ga  prodao . Obzirom da ga nisam prepisao dali služi moj kupoprodajni ugovor sa bivšim vlasnikom kao dokaz mog vlasništva vozila da mogu odjaviti vozilo ili da li ga mogu prodati pod neispravno vozilo samo sa dokazom mog vlasništva iz  kupoprodajnog ugovora sa vlasnikom od koga sam ga kupio

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , velimir1111 je napisao:

Ja vozilo nisam uspio prepisati i ne bi ga ni želio prepisivati pošto je pokvaren, već bi ga  prodao . Obzirom da ga nisam prepisao dali služi moj kupoprodajni ugovor sa bivšim vlasnikom kao dokaz mog vlasništva vozila da mogu odjaviti vozilo ili da li ga mogu prodati pod neispravno vozilo samo sa dokazom mog vlasništva iz  kupoprodajnog ugovora sa vlasnikom od koga sam ga kupio

Novi kupac neka ide kod starog vlasnika pa neka naprave novi ugovor.

Možeš ga odjavit (i to ti je dužnost) i platit pristojbu za stjecanje vozila pa ga prodat novom kupcu.

uređeno: od sivko
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija