Jump to content

Podjela bračne stečevine


Dajana J

Preporučene objave

Pozdrav .Vec sam pisala ovdje no imam jos jedno pitanje.Naime rastala sam se ,u kucu suprugovih roditelja sam ulozila dva kredia rekli su mi da je to zastara,u kucu u kojoj sam trenutno ostala nakon rastave otplatila sam kredit do kraja.dogovor je bio da suprug nastavi otplacivati po pola skupa samnom.Medutim on sada to ne zeli kaze da je zemljiste dobio daricnicom od svoje majke i da sam ja njemu jos duzna.no to isto zemljiste je on pola darovao meni.Naime kucu sad orodajemo i on smatra da mu moram platiti dio za zemljiste a ne zeli otplatiti dio kredita.zanima me ako je on to meni darivao kako moze potrazivati.Naime ja samo zelim da podjelimo tu imovinu po pola i da doplati razliku sto sam ja zatvorila kredit.auto je isto sporan .kupljen je s mojim nasljedstvom ali nemam dokaz i on si ga prisvaja.Po tome idpadne da u 25 g braka sam otplatila 3 kredita jer sam ih ja uzimala i sad nemam pravo na nista.k tome za djete placa alimentaciju 800 kn .jer sam ja naivno ga zalila da ima malu mirovinu.zanima me imam li ja uopce ikakva prava.Nije mi jasno da je za jedno zastara za drugo njemu darovano ,a sto je s mojim darovanim meni kako me moze sad to potrazivati.neznam jedino jos da mu i mjesecno placam stanarinu u nasoj prvoj kuci.jako sam ogorcena jer se svd svodi on je bio branitelj ,a sto je nasilan nek se sklonim u sigurnu kucu..koje su uopce institucije osposobljene za takvo sto mozda i mi zene bivsih branitelja se uz njih razbolimo.eto svasta nesto neznam da li ce me tko shvatiti.hvala vam unaprijed i lijep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija