Jump to content

premještaj


pravnica amaterka

Preporučene objave

LP

U javnoj službi prisilili su me da obavljam tri puta veći posao nego ranije za istu plaću-nisu mi dali aneks ugovora-imam ugovor za stalno -nego im je obrazloženje  nova sistematizacija za moj koeficijent. Od pritisak i stresa na poslu razboljela sam se-da li imam pravo tražiti premještaj na manje odgovoran/stresan posao zbog zdravstvenog stanja i pod kojim uvjetima/na koji način?

hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Oper vas molim za pomoc-ja sam na otkaznom roku u staroj firmi ali netko se zalio na odluku o prijemu u drzavnu sluzbu sto to znaci za mene zvala sam novu sluzbu kazu mi da ne znaju kad trebam početi raditi da li to znaci da je natječaj poništen ili ne ?što sa mojom odlukom o prijemu

molim za hitnost

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru-zvala sam novog poslodavca rekli su mi da su zalbu odbili-zalio se branitelj da ima prednost pri zaposljavanju-ali da sada ne mogu mista jer ima pravo na nadzor pred upravnom inspekcijom i na upravni spor -ja ne razumijem nista znaci ja mogu ostati na cesti bez posla dok ce se godinama voditi upravni spor ili sto buduci dz su mi rekli da podnesem ogkaz i sad sam ba otkaznom roku

hvala puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija