Jump to content

Kazneni postupak


lorna45

Preporučene objave

Prije skoro 2 godine sestra je podnijela DORHu kaznenu prijavu protiv oca u kojoj navodi sustavno seksualno zlostavljanje. Proslo ljeto su pozvali dva bliska clana obitelji da svjedoce, jer ih je ona navela kao svjedoke. Nakon tih ispitivanja a u kojima niko nije svjedocio u korist tuziteljice nadali smo se odbacivanju tuzbe. Medjutim, naknadno je obavljeno psihijatrijsko vjestacenje tuziteljice i optuzenika prosle jeseni. Sad sam ja pozvana na svjedocenje koje je otkazano prije god dana zbog zdravstvenih razloga. Svjedocenjem nisam optuzila oca, tj rekla sam sve kako je bilo. Ovoj optuzbi prethode napadi od strane sestre prvo majke pa mene da smo je unistile na razne nacine te je na kraju optuzila oca da ju je silovao od djetinjstva do unatrag 5 god, kad je zadnji put bila u kuci. Zivi u inozemstvu, pocela se najprije zaliti na depresiju i tako je krenulo. Drzavna odvj je rekla da je ona istraumatizirana i imam dojam da ce dici tuzbu, pa zaista mi je to strasno, da li moze dorh procijeniti da je to sto ona tvrdi istina i dati na sud, nasa obitelj je vec samim njezinim ponasanjem unistena, a sigurna sam da ona ne namjerava stati sa maltretiranjem dok su roditelji zivi. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija