Jump to content

VIP-net prevario skoro 400 ljudi??


Stipe77

Preporučene objave

Ljudi pitanje ovo ovoga sa vipom sada vidim da se vrti svađa cijelu noć da su ljudi prevareni u nagradnoj igri...

Vip je objavio nagradnu igru za Iphone novi na koju se prijavilo preko 380 ljudi i zatim pogazio stavke iz pravilnika o natječaju, nisu proglasili pobjednika iako u pravilniku stoji da će ga objaviti najkasnije 30.09.2018. uz to nema službenih stranica navedenih u pravilniku gdje se dobitnik treba javiti itd. jer vip navodno od ponoći ne postoji te je postao A1 mreža te više nema svoje službene stranice. Ma svašta se događa na FB...

NPR.

Članak 8. Po završetku nagradnog natječaja stručni žiri odabrat će najkreativniji uradak o čemu će se sastaviti zapisnik. Odluka žirija je konačna. Priređivač će objaviti dobitnike putem službene web stranice http://www.vipnet.hr/ najkasnije 30.9.2018. godine.

Te stranice više ne postoje niti je objavljen dobitnik?

http://oi66.tinypic.com/zj7brr.jpg

http://oi66.tinypic.com/2mcisnp.jpg

Zanima me mišljenje nekog pravnika oko ovoga?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , Ruby_Danderfluff je napisao:

Je li to nagradna igra ili promotivna akcija? Možete li pristupiti pravilima, pa nam ih postati ovdje?

Ja sam isto sudjelovao u nagradnoj igri i čovjek piše istinu, objavili su dobitnika tek jučer, prekršili su pravilnik jer je dobitnik trebao biti objavljen na stranicama vipneta 30.09.2018 a nije, već 1.1.2018. na stranicama A1 telekoma jer vipnet više ne postoji,također ne postoji stranica gdje se dobitnik po pravilniku treba javiti, niti postoji priređivač natječaja, ma... To je VIP, velika kompanija pa ih baš briga... Inače evo pravila:

PRAVILA NAGRADNOG NATJEČAJA “Osvoji iPhone Xs” 
 
 
Članak 1. VIPnet d.o.o., Vrtni put 1, 10000 Zagreb, Hrvatska, OIB: 29524210204 (u daljnjem tekstu "Priređivač") organizira nagradni natječaj za Vipnetove korisnike.  Naziv natječaja je: “Osvoji iPhone Xs“ (u daljnjem tekstu "Nagradni natječaj”). 
 
Članak 2. Svrha Nagradnog natječaja je promocija proizvoda i usluga Priređivača. 
 
Članak 3. Nagradni natječaj traje od 27.9.2018. do 29.9.2018 do 23:59. Pravila Nagradnog natječaja bit će objavljena na službenoj stranici Priređivača: http://www.vipnet.hr/  
 
Članak 4. Pravo sudjelovanja u Nagradnom natječaju imaju sve fizičke osobe s prebivalištem u Republici Hrvatskoj koje su fanovi Facebook stranice Vipnet (https://www.facebook.com/vipnet/) te su svoj Facebook račun otvorile prije datuma početka Nagradnog natječaja. U Nagradnom natječaju ne mogu sudjelovati zaposlenici Priređivača sa svojom užom obitelji. 
 
Članak 5. Priređivač će zadatak postaviti putem službenog društveno-mrežnog kanala Facebook 27.9.2018. godine. Sudionici ovog natječaja trebaju na službenoj Facebook stranici ispod objave s postavljenim zadatkom objaviti kreativno rješenje slagalice u skladu s postavljenim zadatkom Priređivača. Sudionici natječaja mogu objaviti više rješenja zadatka, ali mogu osvojiti samo jednu nagradu. Prijavom na Nagradni natječaj Sudionik jamči da se radi o osobnoj kreaciji kojom nisu povrijeđena autorska prava bilo koje treće osobe. Za vrijeme Nagradnog natječaja Priređivač će postaviti jedan kreativni zadatak. 
 
Članak 6. Sve podatke prikupljene za vrijeme trajanja natječaja Priređivač će koristiti isključivo u svrhu ovog Nagradnog natječaja tj. za potrebe uručivanja nagrade te će potom osobni podaci biti trajno obrisani. Sudjelovanjem u Nagradnom natječaju sudionici pristaju da u slučaju dobitka nagrade sudjeluju u promotivnim aktivnostima VIPnet d.o.o u vezi s Nagradnim natječajem. 
 
Članak 7. U Nagradnom natječaju bit će nagrađen ukupno jedan najkreativniji sudionik. Nagrada je: - 1 x uređaj iPhone XS 
 
Dobitnik nagrade bit će obaviješten putem službenog društveno-mrežnog kanala Facebook. Dobitnik je dužan poslati svoje osobne podatke (ime, prezime, adresu i broj mobilnog telefona) putem kontakt forme na službenoj web stranici priređivača: http://www.vipnet.hr/kontaktna-forma
Dobitnik se obvezuju dostaviti svoje osobne podatke organizatoru u roku od 3 dana od dana objave dobitnika. Jedan sudionik može osvojiti samo jednu nagradu. 
 
Članak 8. Po završetku nagradnog natječaja stručni žiri odabrat će najkreativniji uradak o čemu će se sastaviti zapisnik. Odluka žirija je konačna. Priređivač će objaviti dobitnike putem službene web stranice http://www.vipnet.hr/ najkasnije 30.9.2018. godine. 
 
Članak 9. Sudjelovanjem u Nagradnom natječaju dobitnici su suglasni da im se podaci objave na službenoj stranici http://www.vipnet.hr/. Ti podaci mogu uključivati ime i prezime. 
 
Članak 10. Sudionici koji sudjeluju u Nagradnom natječaju nemaju pravo zahtijevati drugačije nagrade ili u većim količinama od onih koje su navedene u ovim Pravilima. Nagrade se ne mogu zamijeniti za novac, druge proizvode ili usluge. 
 
Članak 11. Rok za preuzimanje nagrade je 30 dana od dana obavijesti dobitnika, pod uvjetom da sudionik dostavi Priređivaču podatke navedene u čl. 7. ovih pravila. Preuzimanjem nagrade prestaju sve daljnje obveze Priređivača prema dobitnicima nagrada. 
 
Članak 12. Nagradni natječaj može se prekinuti samo u slučaju da nastupe okolnosti za koje Priređivač nije odgovoran, odnosno koje nije mogao spriječiti, otkloniti ili izbjeći, u kojem slučaju se oslobađa svih eventualno nastalih obveza prema sudionicima. 
 
Članak 13. Sudionik u ovom nagradnom natječaju prihvaća prava i obveze iz ovih Pravila. Priređivač zadržava pravo promjene ovih Pravila, o čemu će sudionike pravovremeno obavijestiti na primjeren način. Ovaj nagradni natječaj ni na koji način nije sponzoriran ili promoviran od strane Facebooka, niti je povezan sa Facebookom. 
 
Članak 14. Svaki sudionik natječaja osobno je odgovoran za izričaj kao i za eventualni govor mržnje, psovke i uvrede. Sve podijeljene fotografije u natječaju, koje sadrže govor mržnje, psovke i uvrede, bit će odstranjene iz natječaja. 
 
Članak 15. U slučaju spora između Priređivača i sudionika ovog Nagradnog natječaja nadležan je Općinski sud u Zagrebu. 
 
 
U Zagrebu, 27.9. 2018. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 2 minuta, Ruby_Danderfluff je napisao:

A1 telekom je pravni sljednik Vipneta, u tom smislu se dužan pridržavati pravila koje je objavio sam priređivač. Je li negdje objavljena promjena pravila, da će umjesto 30.09. biti objavljeno 01.10., i to na primjeren način?

Ništa nisu objavili niti ulazili u komentare svih (a bilo ih je dosta) koji su ih napadali i prijetili sudom, medijima itd. 
Tek su ujutro objavili 

Vipnet 

Ekipo, kako ste zamijetili došlo je do redizajna stranice, tako da je rezultat nagradnog natječaja objavljen na linku https://bit.ly/2Itmwx1. Hvala svima na sudjelovanju i nastavite nas pratiti ? Sunčica

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 39 minuta, Ruby_Danderfluff je napisao:

Ja bih ih prijavila ministarstvu financija, da se ponese prekršajni prijedlog protiv njih temeljem Zakona o igrama na sreću, ali bojim se da ništa više od toga igrač ne bi mogao ostvariti za sebe... (čl. 69. i prekršajne odredbe Zakona o igrama na sreću)

Ma pa ja tu nemam što niti me zanima, samo sam slučajno vidio temu, uostalom to je ogromna kompanija, sada kada su postali A1 to je u europskim razmjerima tako da sumnjam i da ih se prijavi da bi od toga išto bilo, nešto bi oni već smislili da se izvuku ili bi se "strpalo" negdje u ladicu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 mjeseci kasnije...

Pozdrav!

Nije tema  vezana za nagradnu igru,nego za one koji  imaju sudski spor sa Vipom.Ja več par godina imam, zbog  osporavanja  računa. Ako je pravni sljednik sada A1,jel je sud bio dužan ili tko več  obavijestiti me  o tome. O mijenjanju naziva  ovrhovoditelju. Preksutra imam  ročište,kako mogu znati da je to pravno regulirano?

Hvala na odgovoru 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

VIP je samo promijenio tvrtku (samo ime) u A1 Hrvatska. Dakle, uopće se ne radi o pravnom sljedništvu, već je to i dalje isto društvo koje se više ne zove VIPnet nego A1 Hrvatska. OIB je isti, sjedište je isto i poslovna adresa je i dalje ista. 

O pravnom sljedništvu u pravilu govorimo kada dolazi do pripajanja, spajanja, odvajanja ili razdvajanja društava, što se ovdje nije dogodilo. Samo je promijenjena tvrtka (odnosno ime). 

Ovrhovoditelj (odnosno, sada tužitelj) je o tome trebao obavijestiti sud, a ako to i nije učinio, može i na sljedećem ročištu. Vas o tome nitko nije trebao službeno obavijestiti, budući da se i dalje radi o istom trgovačkom društvu i sva prava i obveze koje ste imali prema VIPnet-u postoje i dalje prema A1 Hrvatska. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija