Jump to content

master


anonimno

Preporučene objave

Halo!

Ima li netko da mi pomogne. Naime, radi se o jednoj kupnji na master kartici. Kupila sam nešto u iznosu od 1.800,00 kn i to mi je trebalo doći na naplatu u desetom mjesecu, ali nije. Pa zanima me što s tim. Kad će doći? Ima li netko sa sličnim slučajem? Hoće doći ovaj mjesec? Hvala. Željno čekam nekog. Ajde odgovorite, Help

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa zavisi i kakvoj se kupnji radi, da li ste koristili običnu ili revolving karticu, kupnja u jednom ili na više obroka i sl...

 

- ukratko, ovisi o prodavatelju i vašoj banci

 

- ako je prodavač napravio kartično terećenje elektronskim putem (provukao karticu kroz uređaj), onda se to knjiži odmah ili sljedeći dan (ovisi da li ista ili druga banka vas i prodavača) te vam banka to naplaćuje sukladno ugovoru vas i banke (ako je plaćanje u jednoj rati)

 

- ako je prodavač napravio običan slip (rukom pisan) onda plaćanje ovisi o tome kada prodavač taj slip pošalje na naplatu (netko šalje odmah, netko kada mu se nakupi više, netko krajem/početkom mjeseca i sl). Nakon davanje slipa na plaćanje od strane prodavača, opet je onda stvar odnosa vas i vaše banke.

 

uglavnom, nazovite vašu banku i provjerite je li napravljena autorizacija slipa i ako je reći će vam kada će tzo biti naplaćeno

 

pozdrav

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija