Jump to content

Prava radnika na bolovanju


MJ1904

Preporučene objave

Malo je naslov šuć muć ali nisam znala kako drigačije napisati. Daklr na bolovanju sam ide 3 mjesec zbog mobbinga na poslu. Prijavljena sam i za dnevnu bolnicu uglavnom doznala sam nedavno da dan nakon što sam otišla na bolovanje ke sazvan sastanak u vezi mog odlaska i napravljen je zapisnik koji je proslijeđen dekanu. Zanima me pošto sam ja na bolovanju trenutno i nema me na poslu da li su moji nadređeni bili meni dužni mailom poslati scan tog zapisnika ili ne? Unaprijed zahvaljujem na odgovorima. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Predstojnik zavoda je sazvao sastanak radi problema koji se već dugo vuku i kad je eskaliralo ja sam otvorila bolovanje pa je sastanak održan u vezi toga i u vezi mog odnosa prema radu. Na temelju sastanka je sastavljen zapisnik i predan je dekanu. Prošlo je tri mjeseca od tog zapisnika a ja ga nisam dobila. Niti znam što piše unutra ni ništa i neznam šta da mislim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E to znam da nije zato što je već jednom pisan zapisnik u vezi mene i bio je spremljen u zavodsku arhivu i jedan primjerak meni osobno uručen. Taj zapisnik nije bio proslijeđen dalje ali ono što Vam sa sigurnošću mogu reći jest da zapisnici ovakve vrste definitivno neidu na internet ili oglasnu ploču. Dobro jutro usput i hvala Vam na pomoći i trudu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija