Jump to content

Izjava


uvijekuproblemu

Preporučene objave

Pozdrav! 

Poznanik je nedavno "pao" sa vecom kolicinom opojnih droga. Nakon mjesec i pol od toga dobio sam poziv u postaju na neformalni razgovor u kojem sam saznao da imaju moj indirektan razgovor sa njim u vezi istih. Ustanovili su za par datuma razgovora da sam kupio od njega vrlo malo, i pozvali me da dodem za tjedan dana popricati ponovno, sastaviti i potpisati izjavu. Uz mene jos ljudi je navodno dovedeno na razgovor. Makar su tvrdili da mi se nista nece dogoditi na temelju tog iskaza i da sam ostecenik u svemu tome, mogu li mene na ikakav nacin dovesti u situaciju da odgovaram za moju aktivnost? Sve mi se cini mutno i nejasno od strane policije i ne znam kako je najpametnije postupiti. 

Hvala Vam unaprijed. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U potpunosti poreci ikakvu povezanost sa kontroliranim nedozvoljenim supstancama usmeno, ne potpisuj ništa pismeno, nikakve izjave. Ako nisu izdali formalni poziv u svojstvu svjedoka, oštećenika ili okrivljenika odbij bilo kakav daljnji kontakt i razgovor s njima. Inzistiraj na prisustvu odvjetnika ako te žele išta pitati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 21 minuta, AR15 fan je napisao:

U potpunosti poreci ikakvu povezanost sa kontroliranim nedozvoljenim supstancama usmeno, ne potpisuj ništa pismeno, nikakve izjave. Ako nisu izdali formalni poziv u svojstvu svjedoka, oštećenika ili okrivljenika odbij bilo kakav daljnji kontakt i razgovor s njima. Inzistiraj na prisustvu odvjetnika ako te žele išta pitati.

Moze li uopce takva osoba u toj poziciji biti ostecenik? Sto slijedi u takvom postupku? Zahvaljujem na pomoci. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 7 minuta, sivko je napisao:

Nisi ti oštećenoj nego svjedok.Ako si dobio poziv moraš se odazvati ali ne moraš razgovarat.Ako što potpišeš to ionako se ne može koristit na sudu.Ne možeš bit kriv za kupnju

Znaci slobodno mogu dati tu izjavu i tu je prica gotova? Je li cu imat jos kakvih obveza? Hvala puno na savjetu Sivec, vjerujem da je ispravniji. :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , uvijekuproblemu je napisao:

Znaci slobodno mogu dati tu izjavu i tu je prica gotova? Je li cu imat jos kakvih obveza? Hvala puno na savjetu Sivec, vjerujem da je ispravniji. :)

Ruby ti je sve objasnila a možeš bit svjedok i na sudu i bez da su te pozvali na razgovor.Pošto te nisu uhvatili na djelu za samu kupnju ne postoji kazna ni u kakvom zakonu.Njima treba izjava/svjedoci da ga se optuži za dilanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija