Jump to content

pomoć!!! dobio sam batine!!!


buketa22

Preporučene objave

poštovanje!!ako može par pravnih savjeta.ukratko da skratim pricu i ne duljim,evo ovako dobio sam batine od poznate osobe i to od osobe skojom sam radio jer sam došao traziti novce koje mi imaju duzni.za njih sam radio kao zastitar povremeno na crno na koje kakvim raznim manifestacijama.moje ozljede su kval.kao teske tjelesne ozljede prijelom ruke,slomljeni zubi i još svasta nesta.obavjestio sam policiju i policija je napravila zapisnik i decki u plavom odradjuju svoj posao kako treba.e sad da stvar bude zanimljivija u tu pricu je upetljana i moja bivsa djevojka koja je narucila moje mlaćenje,al ljepo sam je navukao poslje udaranja na tanak led gdje mi sms porukom priznaje da je bila kod njih i da su pricali o meni i sve dogovorili.e sad meme zanima drzava ce njega teretiti za ta djela,al ja bi i nju teretio za narucivanje batinjanja.policija je firmu prijavila drzavnom inspektoratu u kojoj sam povremeno radio i ja,pa su mi rekli da ih i ja prijavim što sam učinio i dali postoji mogucnost trazenja zabrane prilaska pojedinih osoba na odredjenu daljinu,sad idem kod psihica jer stvarno nemogu spavati nije da se pretvaram i onda cu pokrenuti još privatnu tužbu protiv svih njih.e sad bi vas molio par savjeta kako da to napravim da nebi negdje pogriješio u koracia,jucer sam premlacen danas izasao iz bolnice sa gibsom na desnoj ruci i još svasta nesta tako da izvinete na malim velikim slovima i pravopisnim greskama

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija