Jump to content

2 biljke marihuana anksioznost


andyroddick1908

Preporučene objave

Ajmo rec da imam neku proslost sa zakonom ali nista ozbiljno imam neko prikrivanje i par krada...jednom pao sa 0.8 i dobio 4000 kn kazne...neznam da li se protiv mene trenutno vodi neko kazneno dijelo ali prilicno sam siguran da je nesto u postupku i to vec jako dugo...

 

Toliko o proslosti...situacija sad...

 

Konzumiram marihuanu vec 5-6 godina...prije 3 mjeseca sam zavrsio na psihijatarskom lijecenju te su mi utvrdili...opci anksiozni poremecaj,sindrom ovisnosti,stetna uporaba te emocionalna nestabilna licnost...

vec 3 mjeseca pijem diazepame calixtu i lyricu te zelim sve to zamijenit marihuanom...ne samo zbog toga sto pijem nego kolicina novca koja mi ode na to svaki mjesec kod lokalnih dilera je jednostavno nevjerovatna

 

Sjemenke sam legalno kupio u RH dosle su postom a sav ostali materijal je dosao iz slo...

E sad sam u strasnoj nedoumici da li da to radim doma ili ne...imam mogucnost kod prijatelja ali to onda nebi bilo to jer on nezna nista o uzgoju...

 

AKO SE ODLUCIM SADIT doma 2 biljke sa friskim psihijatarskim lijecenjem i okolnosti da sam u proslosti bio ajmo tako rec sitan kriminalac koje kazne mogu ocekivat ako padnem sa 2 biljke i opremom za uzgoj...napominjem jos jednom sjemenke su kupljene u Rh preko interneta i dosle iz Rh

 

Molio bih nekoga ko je vec pao sa 1'4 biljke da mi opise cijeli postupak od pretresa stana do sudenja

 

Unaprijed zahvaljujem i odlican forum moram priznat

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa ako sam postavio takvo pitanje u potponusti sam toga svjestan samo zelim odgovor od covjeka koji je sve prosao sa 2 biljke...od pretresa stana pa do raspleta suda koliku tj. kakvu kaznu mogu ocekivat....novcana kazna je linija preko koje cu preci ali zatvorska nikako...zato sam postavio ovdje unaprijed pitanje....

a gman na linku nista nije konkretno navedeno....navedena je zatvorska kazna podclanak 1 i onda podclanak 9 koji bi trebao ubit podclanak 1 ako je sudac normalan i shvati da je za vlastite uporabe a nikakvu preprodaju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da li će ići prekršajna ili kaznena ovisi o dogovoru lokalne policije i državnog odvjetništva tako da negdje za 2 biljke ide jedna a negdje druga prijava.

 

 

zabranjena je proizvodnja i konzumiranje i za vlastite potrebe iz bilo kojih razloga(trenutno)

ovo ne razumijem sta ti znaci operjat i kakva brzina postupka?
Dođu,pronađu 2 biljke,oduzmu biljke i ostalo i na licu mjesta napišu prekršajni nalog na 5000 kn s uplatnicom da platiš 2/3 u roku 8 dana ili da pišeš prigovor sucu.Veoma brzo sav postupak odrađen.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dvije biljke, po mom mišljenju, a i praksi VSRH-a iz režima ranijeg KZ-a (u jednoj odluci 8 stabljika je presuđeno kao beznačajno djelo) predstavljaju beznačajno djelo.

 

Drugi je par cipela što naš zakonodavac želi "trenirati" strogoću na drogi, pa onda neka je "trenira". Vi morate biti svjesni da postoji opasnost i od kaznenog postupka prema vama, ukoliko sprovedete u djelo vaš naum.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znaci ako lokalna policija odredi a ajmo rec da oce kaznenu prijavu to znaci da idem na sud i postoji mogucnost zatvorske kazne....i kako znas za ovaj postupak nigdje to jos nisam cuo da policija na licu mjesta moze rijesit cijeli slucaj sa jednom uplatnicom bez da stvar ide na sud
Ne ovisi od njih nego od odvjetništva.Kontaktiraju oni non stop u vezi sviju djela.

Mogu ići i s optužnim prijedlogom sucu za prekršaje.

Nema stvaranja nepotrebnih troškova.

Susjedu prije 2 godine našli 2 stabljike,oduzeli,podnijeli kaznenu prijavu,dao izjavu policijskom istražitelju (ovlaštenom od odvjetništva),priznao i dobio kazneni nalog na par tisuća kuna kazne).

Sveukupno 2-3 sata rada i napisano par listova papira,suda nije ni vidio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i imao je opremu jesu mu to oduzeli...i sta se desava sljedeci put kad ponovim sadnju a imam npr 200 grama od prosle berbe znaci nadu nove dvije biljke i npr 180 g osusenog proizvoda od prosle berbe....jer ako je ovako jednostavno to kao da je dekriminaliziran i uzgoj
Ma koju opremu,tegla i prozor.

 

E pa pošto ti jednom nisi naučio sistem je da ideš direktno na sud kao recidivist jer nisu u pitanju samo 2 stabljike nego veća količina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne razumijem zašto je uopće postavljeno ovo pitanje vezano za marihuanu, jer zvuči kao da tražite savjet gdje uzgajati tu travuljinu i proći gotovo nekažnjeno. Uzevši u obzir da ste prije imali sukob sa zakonom, policija će vas zasigurno imati u vidu (već vas ima u vidu zbog prijašnjih "marifetluka") a ovaj pokušaj farmaceutskih majstorija može vas koštati jedino zatvora i novčane kazne, pretresa kuće u svako doba od strane policije te oduzimanje svih sumnjivih predmeta kao i onih koji nisu povezani sa uzgojem marihuane te praćenje gotovo svakog vašeg koraka. k045.gif

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne trazim ja savjet di mogu sadit nego kakava kazna me ocekuje za moje djelo....jedan kaze ovako drugi onako pa sad stvarno vise neznam....ne trazim nikakvu potporu nego iz vlastitog iskustva covjeka koji je prosao ovo rjesenje suda hvala i pozz
Objašnjeno ti je.Ili će DO ići sa kaznenom ili policija sa prekršajnim nalogom ili optužnim prijedlogom.Ovisi jedino o odluci DO-a.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija