Jump to content

savjet oko ovrhe


ivan10

Preporučene objave

Pozdrav.Molio bih savjet; imam presudu u moju korist,koja je pravomočna i ovršna.Papiri su predani u FINA-u,no sa računa ovršenika ne dolaze nikakve uplate,iako ovršenik radi i nije bio u blokadi do sada.Tko je odgovoran za naplatu 1/3 plaće?

Kako i kada se izvršava pljenidba s obzirom da je ovršenik dobro situiran?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

račun je u blokadi,a što se tiče redosljeda mi smo prvi i jedini...plača se sigurno isplačuje preko računa jer dotična radi u gradskoj firmi.Dobro situirani znači 3 veče nekretnine i 2 luksuznije pokretnine; da li FINA vrsi ovrhu nekretnine ili moram opet podnašat predmet na sud? radi se o dugu večem od 100 000kn

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jedna nekretnina je njegovo vlasnistvo,u drugoj je suvlasnik 1/2 sa bračnim partnerom a u trećoj je suvlasnik 1/2 samnom; da li oni mogu birati koju će nekretninu ovršiti i šta ako zatraže ovrhu na nekretnini na kojoj sam i ja vlasnik? da li ja mogu bit oštečen,u jednu ruku,tom ovrhom? hvala puno na savjetima i uputama

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija