Jump to content

Pravo na povrat novaca u autoškoli


ella91

Preporučene objave

Pozdrav!

 

Upisala sam se u autoškolu prošle godine u 09. mjesecu, položila propise i odvozila 19 sati, od 31.05.2016. nisam vozila, niti mi se itko javio iz autoškole nakon tog dana. Sad mi je već istekao i liječnički koji sam položila. Naime, ni do 31.05. nisam redovito vozila. S obzirom da sam 2/3 vozačkog ispita uplatila dotičnoj autoškoli, te je od moje zadnje vožnje prošlo već gotovo 5 mjeseci a nitko me ne kontaktira iz autoškole zanima me koja su mi prava u autoškoli te što bi trebala poduzeti po pitanju povrata novaca. Zanima me također da li imam pravo da mi autoškola plati produljenje liječničkog pošto mi je njihovom krivnjom istekao.

 

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav!

 

Upisala sam se u autoškolu prošle godine u 09. mjesecu, položila propise i odvozila 19 sati, od 31.05.2016. nisam vozila, niti mi se itko javio iz autoškole nakon tog dana. Sad mi je već istekao i liječnički koji sam položila. Naime, ni do 31.05. nisam redovito vozila. S obzirom da sam 2/3 vozačkog ispita uplatila dotičnoj autoškoli, te je od moje zadnje vožnje prošlo već gotovo 5 mjeseci a nitko me ne kontaktira iz autoškole zanima me koja su mi prava u autoškoli te što bi trebala poduzeti po pitanju povrata novaca. Zanima me također da li imam pravo da mi autoškola plati produljenje liječničkog pošto mi je njihovom krivnjom istekao.

 

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

 

 

Obratite se navedenoj autoškoli pismenim putem, te ih zatražite pojašnjenje radi čega je došlo do zastoja (prekida) vožnje i polaganja vozačkog ispita, a također im postavite i pitanje isteka liječničkog...

Na Vaš pisani dopis dužni su se očitovati u roku 15 dana, te ćete se, temeljem njihovog odgovora i pojašnjenja, znati postaviti kako bi se adekvatno riješila navedena situacija..

Čisto sumnjam da je moguć povrat Vašeg uplaćenog novčanog iznosa, tj. da će oni pristati na to, jer su određeni troškovi, po njih, nastali do prekida postupka polaganja vozačkog ispita..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija