Jump to content

Ovrha - nemam tekućeg računa u banci niti imovine u RH


academyknt

Preporučene objave

Pozdrav.Živio sam prije u Splitu,sad sam u Njemačkoj. Uzeo sam 2 online zajma u iznosu od 6000kn. Prije nego što sam otišao zatvorio sam sve bankovne račune i dugove,osim naravno tog iznos od 6000kn. Ostalo je još par mjeseci pretplate na mobilnu mrežu od mene i žene mi i koji mjesec interneta- iskona. Dakle nemam nikakav bankovni račun,nikakve imovine niti pokretne ni nepokretne. Otac mi ima stan u Podstrani u kojem živi pa me zanima kako me mogu ovršiti i jel mogu dirati imovinu od moje rodbine.Napominjem da je ovaj internet od iskona na adresi od oca ali je ugovor na meni.Molim savjet i pomoć. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mogu iskljucivo ovrsiti vasu imovinu! tako da je vasa rodbina mirna

- a internet, ako se ne bude placao ce iskljuciti, i ovrsiti vas za dugovanja...

planiram sve račune podmiriti ,ove mobitele i internet ću platiti na vrijeme do isteka ugovora a s vremenom i ovo za što me hoće ovršiti (iznos 6000kn) pa me zanima kad me ovrše kako plaćam taj iznos koji mi je uvećan po ovome što sam vidio na netu 900+700 puta 2.jel mogu u ratama ili kako dadnem ? to plaćam u fini ili negdje drugo budući da nemam nikakav račun
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija