Jump to content

diners card


mlinar

Preporučene objave

Poštovani!

Molim vas informaciju,imao sam nepodmirenu diners karticu i pošto je diners od 1.1. ove godine u hroku sve se vidi banke me odbijaju radi kredita jer smeta diners . Kartica je podmirena s 21.2 ove godine i više nepostoji i nema duga,pa me sad zanima koliko treba vremenski proći da bi mi banke odobrile kredit. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani!

Molim vas informaciju,imao sam nepodmirenu diners karticu i pošto je diners od 1.1. ove godine u hroku sve se vidi banke me odbijaju radi kredita jer smeta diners . Kartica je podmirena s 21.2 ove godine i više nepostoji i nema duga,pa me sad zanima koliko treba vremenski proći da bi mi banke odobrile kredit. Hvala.

 

U pravilu taj rok je tri godine od podmirenja duga jer se nakon toga vaši podaci brišu iz HROK-a, ali kao što je drot13 napisao to je ovisno o poslovnoj politici svake banke pa je moguće da vam netko ranije odobri kredit! To će ipak biti vrlo teško ako niste osoba od osobitog bankarskog povjerenja (sa debelom vezom u banci)! :glavomozid:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I samo da pojasnim svoju sinoćnju misao - imao sam neke negativnosti u HROK-u u zadnje 2 godine, pa npr. Zagrebačka, Splitska i Sber banka nisu htjele niti uzeti papire, u Erste su mi rekli da predam pa će vidjeti, a u Raiffeisen su mi odmah uredno dali kredit bez obzira na te probleme.

 

Preporučam da ih sve obiđeš i provjeriš.

 

I ako ćeš ih obilaziti, kad te provjere u HROK-u, ostaje zabilješka zašto su te provjeravali, pa ako te odbiju ili nećeš kod njih dizati, odmah neka ti daju potvrdu da kod njih nisi dizao kredit jer će te za to pitati u idućoj banci u koju odeš. I ako ti u banci u kojoj pitaš kažu da ti potvrda ne treba jer ti ionako ne daju kredit, potvrda ti svejedno treba jer će ona iduća banka vidjeti da su ovi provjeravali, pa te možda neće htjeti niti zaprimiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

iz iskustva:

 

osoba blokirana na relativno poveci iznos,

ista uspjeva dobiti od banke gotovinski kredit u iznosu vecem od same blokade. (cca 50% vecem iznosu!)

 

isti se isplacuje na racun blokiranoga, cime se ovrha namiruje, a razlika ostaje klijentu banke na raspolaganje...

 

s time, da ne bih reklamirao banku, morati ce te se malo potruditi raspitati kod pojedinih banaka

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija