Jump to content
tina54

Privremeni boravak

Preporučene objave

Osoba državljanin trećih zemalja,63g,umirivljenik,ženskog spola,vlasnica kuće u Republici Hrvatskoj,bavi se turizmom,udata za hrvatskog državljanina sa prebivalištem u Republici Hrvatskoj,traži

privremeni boravak u Republici Hrvatskoj,dulji od 3 mjeseca unutar 6 mjeseci,koja je procedura,i što joj je sve od dokumenata potrebno?

Ukoliko postoji potreba za privremenim napuštanjem Republike Hrvatske tokom razdoblja privremenog boravka na kraće vrijemensko razdoblje od 2 dana,tjedan dana i slično,koja je

procedura,da li može,i što joj je sve potrebno?

Uređeno od tina54

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 20 sati , tina54 je napisao:

Osoba državljanin trećih zemalja,63g,umirivljenik,ženskog spola,vlasnica kuće u Republici Hrvatskoj,bavi se turizmom,udata za hrvatskog državljanina sa prebivalištem u Republici Hrvatskoj,traži

privremeni boravak u Republici Hrvatskoj,dulji od 3 mjeseca unutar 6 mjeseci,koja je procedura,i što joj je sve od dokumenata potrebno?

Ukoliko postoji potreba za privremenim napuštanjem Republike Hrvatske tokom razdoblja privremenog boravka na kraće vrijemensko razdoblje od 2 dana,tjedan dana i slično,koja je

procedura,da li može,i što joj je sve potrebno?

kakav boravak do sad ima?

Može napuštat RH kad joj odobre privremeni boravak do 30 dana u komadu.

Za priv boravak se ne gleda ovih navedenih 6 mjeseci nego se idti dobije na 1 godinu.

Podijeli ovu objavu

Zdravo,bila sam u EU 85 dana bez prekida i vratila sam se u Cg,da li mogu ući opet u EU još 5 dana što mi je ostalo?

Uređeno od Anela123

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

• Online korisnici

No members to show