Jump to content

Putovanje u inozemstvo, kažnjavan u Hrvatskoj.


mario2012

Preporučene objave

Ovako, oko 2012-13 godine imam pravomocnu presudu radi prijetnje. Uvjetna 3godine. Plus morao sam na rehabilitaciju od alkohola jer sam verbalno uputio prijetnje pod utjecajem alkohola.

E sad, imam mogucnost otici u Kanadu na mjesec dana, a nemam pojma kako to ide ako se ima kazneni/kriminalni rekord/zapis?  Da li je ona moja rehabilitacija prošla od pravomocnosti kazne i prolaska uvjetne? Kako da znam imam li pravo uopce ići u drugu zemlju, jer guglanjem vidim da imaju pravila koja zbunjuju, odbijaju neke koji su imali napade na osobe, ili vožnje u pijanom stanju. Kako da ja saznam sve to, neću kupiti kartu pa doći na granicu tamo ili nešta pa da me šalju kući. Ili je ovo jedna životna greška koja se skupo placa do kraja života?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , mario2012 je napisao:

Da li je ona moja rehabilitacija prošla od pravomocnosti kazne i prolaska uvjetne?

Rehabilitacija bi nastupila (oko) 2018-2019, znaći tri godine nakon isteka roka kušnje.

prije 2 sati , mario2012 je napisao:

Kako da znam imam li pravo uopce ići u drugu zemlju

Što se tić same Kanade, koliko je meni poznato viza državljanima RH nije potrebna, samo morate online zatražiti i dobiti dozvolu za ulazak u Kanadu i plaća se 7 CAD. Što sve traže u zahtjevu nije mi poznato, no dostupan je ovdje http://www.cic.gc.ca/english/visit/eta-start.asp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija