Jump to content

Parkiranja na prolaz u stambenoj zgradi u garazama.


Hermitus

Preporučene objave

Postovani,

Unutar stambene zgrade, na etazama pod zemljom, u kojima su smjestene garaze i parkirna mjesta, na cesti unutar iste, pojednici parkiraju automobile na nacin da vozila parkiraju uz neprodane garaze vodoravno, ostavljajuci svoja vozila na cesti koja vodi do privatnih parkinga i garaza.

 

Koja institucija/sluzba, je zaduzena za takve prijestupe, povrede kako privatnog tako i suvlasnickog vlasnistva, te blokiranje ceste koja vodi do garaza i privatnih mjesta unutar same etaze, te koji je pravni nacin i da li uopce postoji, za onemogucavanje takvog ponasanja pojedinaca unutar strukture privatnog vlasnistva i suvlasnistva u samoj zgradi.

 

 

Ponovit cu jos jednom, automobili pojedinaca parkirani su na cesti unutar etaze, vodoravno uz neprodana garazna mjesta.

 

Zahvaljujem unaprijed na odgovorima.

 

LP

uređeno: od Hermitus
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , drot13 je napisao:

 

 

Fotografije tako parkiranih automobila su vjerodostojan i pravovaljan dokaz na sudu?

 

Da li vozilo, da bi tuzba bila osnovana mora bit parkirano na nacin da mi je onumegucen izlaz iz mog vlastitog privatnog parkirnog mjesta, ili, se moze utuziti privatnom tuzbom vlasnik motornog vozila koje je parkirano bilo gdje unutar suvlasniskog djela na cesti unutar etaza?

 

Ja sam platio porez, platio sam garazano mjesto, placam pricuvu, a pojedinici garaziraju vozila na cestu bez da placaju ista unutar etaze. 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija