Jump to content

obiteljsko nasilje


imeprezime123

Preporučene objave

Nedavno sam dobio optuzbu za obiteljsko nasilje pod utjecajem alkohola i bio 10 dana u zatvoru. Dobio sam i zabranu prilaska zeni na 3 metra. Vani sam nekoliko dana i zivim u svom stanu. Kod zene u kuci sam bio 2x cuvao dijete. Ona zeli da se vratim kod nje kuci i zove me 50x na dan, kad joj kazem da se necu vratiti pocne mi se prijetiti da ce me ponovno strpati u zatvor i sad me strah uopce ici u kucu cuvati dijete jer se bojim da ce nazvati policiju i reci da sam je vrijedjao, napao ili nesto. Ako bi ona to napravila da li bih ponovno zavrsio u zatvoru? Ako je odgovor da, postoji li kakav nacin da se zastitim od toga posto zelim ici cuvati dijete. Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, imeprezime123 je napisao:

Nedavno sam dobio optuzbu za obiteljsko nasilje pod utjecajem alkohola i bio 10 dana u zatvoru. Dobio sam i zabranu prilaska zeni na 3 metra. Vani sam nekoliko dana i zivim u svom stanu. Kod zene u kuci sam bio 2x cuvao dijete. Ona zeli da se vratim kod nje kuci i zove me 50x na dan, kad joj kazem da se necu vratiti pocne mi se prijetiti da ce me ponovno strpati u zatvor i sad me strah uopce ici u kucu cuvati dijete jer se bojim da ce nazvati policiju i reci da sam je vrijedjao, napao ili nesto. Ako bi ona to napravila da li bih ponovno zavrsio u zatvoru? Ako je odgovor da, postoji li kakav nacin da se zastitim od toga posto zelim ici cuvati dijete. Unaprijed hvala.

snimaj razgovor. digitalni diktafon u đep i ukljkuči ga kad si u njenoj blizini.

snimke ne smiješ nikom dati da ih sluša. ako budu trebali za policiju tada ih iskoristi.

uređeno: od bovu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani, ako imate određenu mjeru opreza, zabrane prilaska, iskreno, ja se nebi "igrao sa vatrom" i odlazio u njezin stan koliko to god bilo teško, jer u svako doba ona može izvjestiti policiju da ste prekršili, pa i ako niste, mjeru opreza i evo Vas u problemima, pa, možebitno, i u zatvoru.....

Vi imate puno pravo nju prijaviti, naravno ako želite, za nametljivo ponašanje (čl. 140. KZ-a) zbog tolikih telefonskih poziva, pa i prijetnji...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija